Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ostatnio zastanawiam się nad #huel #supersonic #yfood ktos coś poleci? Głównie będę tego używał jako zammienik śniadania, ewentualnie kolacji. Raczej maks raz dziennie, za wiele nie ma informacji na wykopie o takim jedzeniu. Widzę, że wychodzi około 7-8zl za posiłek to tak średnio, jest jakaś opcja żeby obniżyć cenę? Widzę w huel są kody na pierwszy zakup i subskrypcja. #jedzenie
  • 17
@Spiderr: Polecam, ja akurat od już jakichś 2 lat pijam huela, często zamiast kolacji ale na śniadanie tez jak najbardziej.

Często można kupić w niższej cenie na olx i Allegro lokalnie.

Niektórzy preferują rozrabiać z mlekiem zamiast wody ale co kto woli.

No i dobrze zacząć pic to w weekend bo organizm musi przywyknąć, jeśli wiesz co mam na myśli xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@podle_insynuacje: wiem o co chodzi, bo już trochę poczytałem :D ale to nie problem dla mnie. Z mlekiem raczej odpada bo wtedy ma chyba dużo więcej kalorii. A próbowałeś może z innych firm? Jeśli chodzi o huel to pewnie wybrałbym słony karmel i coś Jeszce.
@Spiderr: słony karmel zbiera skrajne opinie, kilka postów niżej opisałem swoje wrażenia z huela i m.in. o tym smaku. Nadal podtrzymuję - nie jest to idealny słony karmel, bo nie czuć soli, ale całkiem spoko i jest dosyć słodki, co może niektórym przeszkadzać, ale dla mnie mimo wszystko trafiona kompozycja :D
@Spiderr: jeśli chodzi o rabaty z huela to subskrypcja, kod na 50 zł ewentualnie kod -10% jak jesteś uczniem, im większe zamówienie tym mniejsza cena jednego posiłku (u mnie wychodzi 5 zł za posiłek)
@Spiderr: co do smaków to czekolada jest bardzo słaba a czekolada z miętą po prostu ohydna, słony karmel wraz z jagodą, bananem i wanilią bardzo spoko, kawa jak lubisz smak kawy będzie ok jak nie to średnio, ogólnie to polecam używać mleka zamiast wody bo jest zdecydowanie lepsze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Evarrez: jak bym mógł kupić huela za 5 zł to nawet bym się nie zastanawiał. Nawet 6zl za posiłek to już dobra cena. Ale z tego co wiem ten kod 50zl to na pierwsze zamówienie? Można wziąć z subskrypcja, i później odrazu anulować? Bo nie wiem czy się zdecyduje. Niestety uczniem nie jestem :p

PS. A też dużej ilości nie chce bo nie wiem jak smakuje.
@Spiderr jakbyś jednak zdecydował się na na większe zamówienie (za 750 zł, posiłek za 5 zł) to daj znać bo będę niedługo szukał kogoś. Ten kod nie tylko na pierwsze z tego co wiem. Tak, subskrypcje możesz anulować nawet i 5 min po zamówieniu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Evarrez: w sumie teraz tak patrzę, jak bym zamówił z kodem to wyjdzie 215zl, czyli około 6,30 za posiłek to już jest przystępna cena. A skąd wziąć kod? Mógłbyś mi swój podać?
Ostatnio zastanawiam się nad #huel #supersonic #yfood ktos coś poleci? Głównie będę tego używał jako zammienik śniadania, ewentualnie kolacji. Raczej maks raz dziennie, za wiele nie ma informacji na wykopie o takim jedzeniu. Widzę, że wychodzi około 7-8zl za posiłek to tak średnio, jest jakaś opcja żeby obniżyć cenę? Widzę w huel są kody na pierwszy zakup i subskrypcja. #jedzenie


@Spiderr: Moje doświadczenia:
- yfood smakuje jak mleka smakowe np muller
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: właśnie akurat bardzo lubię te mullermilch i inne tego typu mleka smakowe. Myślę, że by mi podeszlo. Ale wychodzi trochę drożej niż huel. Z tego co widzę składy podobne yfood ma trochę więcej cukru ale to też nie są jakieś duże ilości.
@Spiderr: różnica jest głównie taka, że yfood jedzie na białku mlecznym a huel na roślinnym. Ja np też po yfoodzie szybciej robię się głodny niż po huelu. Ogólnie to w moim przypadku się sprawdza, że yfooda biorę jak nie jestem głodny a wiem, że powinienem coś zjeć albo że chciałbym coś zjeść na szybko (np w górach się sprawdzał) a huela sobie piję rano w pracy. Ale to moje subiektywne odczucia.