Wpis z mikrobloga

Rosjanie w tym lub przyszłym miesiącu mogą odpalić kilka głowic taktycznych lub jedna ich ruchy wskazują na to że już podjęli decyzję co ciekawe celem nie będzie ukr która powinna już zejść na 2 plan celem jest wojna z NATO
może Litwa przed wystrzeleniem przeprowadza testy
na pewno Rosjanie nie są tacy głupi żeby od razu zbombardować jakieś miasto to będzie odstraszanie atomowe
Tak naprawdę to jest równia pochyla w stronę zagłady nuklearnej ja każdemu z nas daje rok życia

#ukraina #polska #wojna
  • 91
  • Odpowiedz
Tak naprawdę to jest równia pochyla w stronę zagłady nuklearnej ja każdemu z nas daje rok życia


@trinty: za dużo gierek i filmów xD I nie mówie tu o tym co zrobią lub nie zrobią ruskie kacapy bo nie jestem #!$%@? ekspertem polityki międzynarodowej, ale z fizycznego punktu widzenia taka "zagłada nuklearna" lub "nuklearna zima" to tylko wymysł sci-fi.

Wbrew obiegowej opinii tereny po wybuchu atomowym bardzo szybko nadają się do
  • Odpowiedz
@trinty obstawiam Suwałki albo Rzeszów. Co wiemy o rossji:
1. Chce wygrać
2. Nie liczy się z kosztami
3. Ma problemy z kalkulowaniem
4. To kraj patologii

Co się stanie po wybuchu bomby atomowej nad polskim miastem:
1. Nastąpi eskalacja i totalna zagłada
2. Zachód się zesra ze strachu i pozwoli rossji wziąć co chce.
  • Odpowiedz
@MaszBaboTalerz: to jest koło takie najpierw coś napisałem teraz wy piszecie że ja zmyślam i sieje farmazony Janusz skończ #!$%@?ć zamiast pizzy robię ci kanapeczki z pasztetem
#!$%@? takie ja mówię wam że to jebnie w tym miesiącu lub następnym AAAAaAAAAAhwhshw
  • Odpowiedz
Mam wrażenie to mówienie o wybuchu jądrowym to jest temat tabu ja się wypowiedziałem nikt się nie musi z tym zgadzać przynajmniej jest jakaś dyskusja o tym tylko że jak ktoś pisze o tym otwarcie to już jest pijany albo naćpany
Zodyn z was nie chce o tym słyszeć
a do wybuchu jest bardzo blisko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@trinty: nie rozumiem czego się spodziewasz. Fakty są takie - Rosja przegrałaby w przedbiegach gdyby zaatakowała NATO nawet przed wojną na Ulrainie. NATO by ją rozniosło w każdej dyscyplinie (lotnictwo, arty, morze, cokolwiek). Teraz ich sytuacja jest dużo gorsza. Jedyne co zostało Rosji to straszenie atomem ale tylko po to żeby uzyskać tym pobłażliwość poza celami NATO np. w stosunku do Ukrainy, bo zdecydowanie nie zdobyć ziemię NATO. Taki atak więc
  • Odpowiedz
@trinty: i jak zwykle cały wpis pisany jednym zdanie. Żadnej kropki, przecinka, nic. Za każdym razem ten s schemat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz