Wpis z mikrobloga

Cały myk polegał na tym, że tak naprawdę nikt nie czyta regulaminu, czyli zgodnie z prawem zarabiał na ludzkiej głupocie. Mega śliski typ. Jak najdalej od takich ludzi


@MarcelinaM85: @Koziom @pawel_kovalsky Ty umiesz słuchać, czy jesteś taka głupia? On odnośnie tego regulaminu mówił o swojej stronie- klasycznamuza.pl na której mogłeś sobie kupić pewnie jakieś dzwonki czy coś, normalny sklep. Tam jak chciałeś kupić muzykę, to normalnie wysyłałeś smsa, dostawałeś regulamin i
@Nowakovsky: Kolejny nie umie słuchać? To o co każdy go oskarżał- SCAM NA SMSy za KUPON DO MAKA wyjaśnił, że to Piotr K wstawił na jego profile, bez jego wiedzy i on NIE MIAŁ Z TYM NIC WSPÓLNEGO.

REGULAMIN, to jest osobny wątek. Odnośnie regulaminu jest mowa o jego SKLEPIE o nazwie KLASYCZNAMUZA.PL, na której mogłeś sobie kupić muzykę- po wysłaniu smsa, przeczytaniu smsa z regulaminem i dopiero zaakceptowaniu płatności.

Serio,
@Koziom: bo zaplusowałeś tamten wysryw, który nijak się miał do tej sprawy. Więc skoro go zaplusowałeś, to się z nim zgadasz .Oświecając autorkę tego wysrywu, postanowiłem oświecić też ciebie, bo widocznie też masz problemy ze słuchaniem ze zrozumieniem.
@Koziom: Jakie niewygodne? że kłamstwo? Nie rozumiesz, że kamerzysta mówiąc o regulaminie, nie bronił piotra k, tego od smsów za kupon do maka, tylko mówił o swoim sklepie z muzyką. Autorka tamtego wysrywu, pomyślała, że Kamerzysta broni tych kuponów do maka, mówiąc że tam był przecież regulamin.
@Nowakovsky: Jak #!$%@? wybielić, skoro tylko ci przepisałem to co on mówi XDDD masz problemy z czytaniem i słuchaniem ze zrozumieniem.. Z każdą swoją wypowiedzią utwierdzasz mnie w przekonaniu, że serio masz 15 lat.
Jeszcze raz, tu nie ma żadnego tłumaczenia.
Scam na SMSy za kupon- odcięcie się, to wina piotra k
Regulamin sklepu kamerzysty- poboczny wątek, sklep z muzyką, w którym normalnie przychodził regulamin SMSem.
@Nowakovsky: usuwam bo #!$%@? głupoty XDD i sam dobrze o tym wiesz, chyba że nie wiesz, to leć do choroszczy na przebadanie, bo majaczysz, a i wyglądasz jak psycholek XDD ta pustka w wyłupiastych oczach XDDDDD