Wpis z mikrobloga

Węgry nie mają jakiegoś super składu a pokonują Anglię na wyjeździe 4:0, my z wydaje mi się mocniejszym składem przez 80 minut kopiemy się po czole z Belgami i aby przez ostatnie 10minut coś próbujemy. Albo to jakaś klątwa albo #!$%@? wie o co chodzi bo ja tego nie pojmuje, choć domyślam się gdzie może leżeć problem ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz
  • 6
@LillXte: Możemy się kopać po czołach, co nie zmienia faktu, że to dalej Liga Narodów w której większość kadr ma wyj*bane. A w najważniejszym momencie sezonu 20/21 jeśli chodzi o reprezentacje czyli kwalifikacjach do MŚ to my wywalczyliśmy awans w momencie kiedy Węgrzy tracili punkty na Albanii. Nie wiem jak ty, ale ja wolę kopać się po czołach podczas MŚ niż LN. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@zalecany-uzytkownik: Ja to bym wolał żebyśmy dobrze grali a nie tak żeby wstyd był. Jak ta liga narodów nie ważna to po co się w ogóle spinać, przecież możemy co mecz dostawać po 5 bramek i gadać ze to bez znaczenia xD tylko nie wiem czy to by przyjemne było, tak samo nie wiem czy przyjemne i obojętne będzie Anglikom jak spadną do dywizji B xD