Wpis z mikrobloga

@ted-kaczynsky: i z poważniejszych rzeczy pamiętaj, że po zamontowaniu siodełka hulajnoga staje się motorowerem ;-) o ile max prędkości raczej nikt mierzyć nie będzie to niezarejestrowany "motorower" bez OC na ścieżce rowerowej widać od razu a nigdy nie wiesz czy nie trafisz na policjanta, który musi wyrobić normy...
@ted-kaczynsky: Ja akurat mam małego pierda 1s xiaomi. I odniosłem się tylko do dbania o beterie :) zapisz się na jakąś grupe kugoo na fejsie. Pewnie coś tam więcej dowiesz się o tym sprzęcie.
amiętaj ładuj do 80% jak nie potrzebujesz full zasięgu i co kilka ładowań do 100 by balansować baterie.. Nie trzymaj hulajki na 100% jak nie użytkujesz dłuższy czas i nie rozładowuj do 0. A będzie Ci długo służyła.


@Wasky: bez przesady z tym ladowaniem do 80%. Byle nie rozladowywac za bardzo i nie zostawiac na dlugi czas w pelni naladowanej

Najlepiej przy okolo 50-60% juz sobie podladowac a przy dluzszym nieuzytkowaniu
@Norskee:
Co do pilnowania to wpinam sobie do "inteligentnego" gniazdka ladowarke i odpalam na określony czas. I z tym odczekaniem by ochłoneła to racja. Chciaz jak w teslach limit jest tez do 80% to widocznie jednak taki sposob jest lepszy dla baterii.
@Maperitos: normalnie uzywac tylko nie rozladowywac za mocno. Przy normalnym uzywaniu jak jezdziesz kilka razy w tygodniu to po prostu ladowac do pelna i najlepiej nie schodzic ponizej 50% ladowania o ile dlugosc tras na to pozwala i tyle.Ja laduje co 2-3 dni wiec wychodzi mi wtedy okolo 60% baterii. Laduje do pelna znow 2-3 dni schodzi mi do 50-60% i znow laduje

juz samo to zwiekszy zytownosc aku okolo dwukrotnie