Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przerażające jest, że jak jesteś #przegryw to wszystkie znajomości z normikami opierają się na jakiś korzyściach. Czasem jest to coś tak prozaicznego jak to, że normik potrzebuje z kimś gadać chodząc na siłownie, czasem po prostu raz w czas chce się napić a nie ma z kim. W obu przypadkach oczywiście nie masz co liczyć na jakikolwiek kontakt poza danym "zastosowaniem", jednak może być też znacznie gorzej...

Chyba najgorsze są przypadki kiedy normik używa przegrywa do virtue signalingu, napisze raz w czas banał typu zacznij wychodzić do ludzi czy jakieś "złote rady" jak umawiać się z różowymi. Oczywiście same rady są raczej bezużyteczne, znaczy są dobre ale tylko jeżeli jesteś normikiem któremu się noga podwinęła. Z drugiej strony taki normik lubi się też w międzyczasie chwalić, miałem takiego znajomego z mirko który bardzo lubił po rzuceniu jakiegoś banału rozpisywać się na paręnaście wiadomości o swoich niedawnych randkach z #tinder i że różowej się niesamowicie podobało.

A no i oczywiście powyższe to jest jednak coś na kształt znajomości, są też czyste wyzyski kiedy taki przychodzi/napisze tylko wtedy kiedy coś chce dostać i nie jest to tylko towarzystwo. Gorzka pigułka jest taka, że prawdziwe znajomości formują się tylko i wyłącznie poprzez wspólne cierpienie (może to być zarówno depresja, przegryw jak i sadystyczny kierunek studiów) albo bardzo podobne zainteresowania. Niestety jak jesteś autystycznym przegrywem to tylko inny autystyczny przegryw będzie miał podobne zainteresowania i krzyż...
#takaprawda

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a70d13df1eea31b3e1a48a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 2
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czuć na czym polega relacja i nie wiem czego oczekujesz od kolegów? Sam mam takich których widuje tylko przy okazji wyjścia na miasto i nie czuje się wykorzystany wręcz przeciwnie miło spędzamy czas xD z kimś innym łączy Cię siłownia to idziecie razem na trening nikt od razu nie musi oddawać Ci swojej całej prywatności i wolnego czasu.
  • Odpowiedz