Wpis z mikrobloga

Uff udało mi się wypłacić moje 15 tys DOGE z netcodepool, trochę klawisz F5 ucierpiał ale warto :D

Szkoda, że stronka jest niepewna, świenie mi tam kopało, w ciągu 2 dni (nie cały czas) na 270x wykopałem tam ponad 40k DOGE.

Na razie przesiadam się na #surmapool może tym razem będą ciekawsze bloki lecieć...

#dogecoin
  • 10
@kasper93: oczywiscie, ze ma. Jak pool ma slaba moc to bedzie lupac blok w nieskonczonosc. Im wieksza moc poola tym szybciej bloki pekaja. z bloku moze mniej wpadac, ale za to zdecydowanie czesciej.
@kasper93: jeżeli bloki wpadają rzadziej to jest mniej do podziału, efektywność jest niska. Szczególnie gdy wartości bloków są losowe = im szybiciej wpadają i im więcej osób kopie tym jest bardziej sprawiedliwie i efektywnie
@Mehgods: @cangowned: Tak, ale też trzeba się znaleźć w dobre re sytuacji, bo na dużym pool można się przekręcić tak mało się dostaje. Ja przez kilkanaście godzin na netcostam złapałem 12k... ;/ Najlepiej na tym wychodzi pierwsze 10-15 osób, a reszta dostaje resztki. Dlatego wole być 13 i dostać 14k co kilka godzin niż resztki.

Oczywiście na duży poolu jest to bardziej rozłożone i o wiele mniej losowe, na mały