Wpis z mikrobloga

Długo czasu zajęło mi zebranie się do roboty XD.
Dużo się nauczyłem i w kilku postach opisze zmiany i swoje konkluzje co do swoich poczynań przez rok

1. Rakieta którą budowałem, to mi się z kila razy rozpadła, to przez przeprowadzkę, to mi ją szczury raz zwaliły na ziemie i tak sobie leżała. W niej zrobiłem wielki błąd i to nie w sumie jeden.

Błąd 1. Debilu pierw sobie przetestuj silniki a nie wpychasz ją od razu w rakietę.
Błąd 2. Silnik zrobiłem z saletry i cukru takiego zwykłego pudru
Błąd 3. Nie wiem czemu ale zakleiłem wylot silnika kocim żwirkiem i nie wiem czemu z każdej strony
Błąd 4. Składniki na rakietę tylko pomieszałem XD
Błąd 5. Używałem #!$%@? wyrzutni i rakieta zrobiła to co miała od początku czyli upadła na głupi ryj.

2. Zrobiłem na razie kilka testów silników i je umieszczę, ale takich testów typowo empirycznych, bo nie mam jak zbadać mocy jaką generują a nie chce mi się kupować drugiej wagi kuchennej, i tak już kupiłem młynek do kawy, ale o tym kiedy indziej.

3. Tak wiem to nie rakieta a #!$%@? świeca dymna, na jeden dobry silnik przypada chyba z 10 świec dymnych XD

Podsumowując: Popchałem się na wielką wodę zamiast powolutku sobie testować to i owo, następne posty będą chyba ciekawsze
#urodzajnarakieta
urodzajnaziemia - Długo czasu zajęło mi zebranie się do roboty XD. 
Dużo się nauczył...

źródło: comment_16549460172qBYP1rIZHvk4hIXJ22CdT.gif

Pobierz
  • 2