Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie niezwykłe jest to, że seks i rzeczy z nim związane, są większym tabu, niż morderstwa, przemoc i używki. Oczywiście lekko się to zmienia, pod wpływem zachodnich mediów. W większości filmów akcji pojawia się śmierć, wybuchy i przemoc. Jest to zazwyczaj pokazywane w lekki sposób. Ale nagość i seks, są zjawiskami średnio akcepotwalnymi. Sam pamiętam jak za dzieciaka, oglądałem film z rodzicami, gdzie trup ścielił się gęsto, ale jak pojawiały się sceny seksu to był na chwilę przelączny kanał. Zobaczcie przez pryzmat gier, w wielu grach brutalnie wybijamy wrogów, ale kawałek cyca czy pokazanie seksu, to już przesada XDD
#przemyslenia #gownowpis
  • 7
@rankors: myślę, że gdyby na przedmiocie jakim jest WDŻ faktycznie uczyli konkretów związanych ze stosunkiem, o tym kiedy, jak, z kim, po co, jak się odpowiednio zabezpieczać, jak się przygotować, to wtedy nie byłby to taki temat tabu, przynajmniej wśród młodzieży. A z kolei rodzice nie potrafią często rozmawiać o tym ze swoimi dziećmi
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rankors: to moze kiedys. Teraz to juz nie tabu, przeciez widzisz rozneglizowane malolaty na tiktoku i "sexworkerki", co zarabiaja na onlyfans i nikt nie nazywa ich dziwkami, chociaz nimi sa