Wpis z mikrobloga

#gielda
W obecnej sytuacji kolejne odczyty inflacji, jeżeli będą zaskakiwały na minus (odczyt niższy niż prognoza), nie będą już miały znaczenia dla rynków. Nie będzie pozytywnych reakcji.

Zaszło to już na tyle daleko, że mocne spowolnienie jest nieuniknone, nie będzie żadnej pauzy w wykonaniu Fed aż inflacja wyraźnie nie spadnie, wyraźnie.

Jak zaskoczenie będzie w górę (odczyt wyższy niż prognoza) to będzie trochę dodawać do spadków, ale też nie dużo

Lecimy w dół. Szanujcie swoje pieniądze
  • 18
@daniobudyn: ja ich ostrzegam, jeszcze maja czas wyjść
jak pisałem wcześniej dziś, czy wczoraj, jak opadnie kurz po tym zamieszaniu to będą pokoleniowe okazje
ale będzie można z nich skorzystać, tylko jak się będzie miało pieniądze, a nie wszystko przewalone, albo wiszenie na haku, bo przecież ze stratą nie sprzeda
@151346136: ale rozumiesz kwestie ze nie wiadomo gdzie jest dolek ? Osobiscie powoli akumuluje i miesiac temu jak byl nasdaq po 11500 pisalem ze spodziewam sie boczniaka i mozliwe ze przez najblizszy czas tak bd. Ale na ewentualne dolki mam kolejne srodki i tak trzeba podejsc
@151346136: hehe, Pan Cyferka wrócił do straszenia wykopków gdy mamy mocna spadkowa sesje, pisząc po kilka wypisów dziennie, a jak żarło na ostatnim odreagowaniu to 0 aktywnosci na tagu przez kilka dni, klasyka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@151346136: to ciekawe, bo ostatnio tez tak tłumaczyłeś brak aktywnosci przy spadkach, jak nie kasujesz wpisów to jest to do odkopania, wakacje wypadają tylko jest pąpa, No rasowy niedźwiedz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@151346136: jak sie nie wypierasz to kopał nie bede, no na pewno jest to zbieg okoliczności, ze jak jest pąpa to akurat jestes na wakacjach i wcale nie wykorzystujesz emocji wystraszonych wykopków, piszac swoje apokaliptyczne wpisy z wieksza częstotliwością gdy sa mocno czerwone sesje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maniek74: wczesniej na pewno nie mowilem o wakacjach, bo nikt sie nie czepial
nic nie usuwam od dawna, takze jak znajdziesz, to stawiam Ci pizze

nie wykorzystujesz emocji wystraszonych wykopków, piszac swoje apokaliptyczne wpisy z wieksza częstotliwością gdy sa mocno czerwone sesje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maniek74: po co ja mam straszyc wykopkow, ja ich ostrzgam, to z dobrego serca
ja caly czas to samo mowie,
po co ja mam straszyc wykopkow, ja ich ostrzgam, to z dobrego serca

@151346136: ale tak jest tylko w twojej opini, nie twierdze, ze robisz to w złej wierze, ale rownie dobrze moze wyjsc na to, ze #!$%@? ich na mine tym swoim PT dla Tesli na 90$ itd
@151346136: mozliwe, jak na wykopie jest opcja filtrowania po datach, to w sumie po wykresie mozna bylo by do tego dojsc, bo to byla jakas kilkudniowa pąpa po spadkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)