Wpis z mikrobloga

Grupa na fb Aktualne warunki w górach powinna zmienic nazwę na PŁATNE WYCIECZKI PO GÓRACH. Nie dość, że nie ma opisów tego co siędzieje na szlaku, to na dodatek odklejona adminka usuwa komantarze i blokuje dodawanie kolejnych. Napisałem komentarz pod postem tej laski w sprawie oferty wyjścia na Małołączniaka. Zapytałem, czy rzeczywiście ludzie płacą 100 zł zeby w tłumie w boże ciało iść w góry po szlaku tak oznaczonym, ze zabłądzenie graniczy z cudem.
Zablokowała mnie, usunęła komentarz xD

#tatry #gory #trekking
  • 9
  • Odpowiedz
@odishewo: taaaaa, nie raz było z nich tu śmieszkowane. plus aktualne warunki w górach, które wrzucają na instagrama posty sprzed paru dni xD trzeba pytać na zaufanych grupach na fb i olać takie górskie patusiarstwo.
  • Odpowiedz
@odishewo: czekaj, laska bierze po 100zł od osoby za "wprowadzenie" na Małołączniaka z Zakopca? Ma jakiś papier w ogóle? To ja robię Przodownika turystyki górskiej z pptk i będę brał po 200 za w #!$%@? ciekawsze trasy xD
  • Odpowiedz
@odishewo: O moją ulubiona grupa, na której można dostać bana za polubienie nieprzychylnego komentarza :D
Na szczęście, sa dziesiątki lepszych źródeł w tym temacie
  • Odpowiedz
@metalfacee: olałem i nawet stronę zablokowałem, ale chciałem zostawic ślad jakby ktos kiedyś szukał opinii :) @TavarishPiesov: tak, bierze 100 zł za to że poprowadzi Cię szlakiem. Za Kościelca chyba 200 zł i ludzie za to płacą..
Znaczy się, ja nie rozumiem że można za coś takiego płacić, ale jeśli ktoś chce to spoko, nic mi do tego. Tylko fakt, że nie można nic napisać, skomentować bo cenzura
  • Odpowiedz
@odishewo: hmmm niektórzy płaca tez za przewodnika po Warszawie czy Krakowie, albo innych ruinach w Atenach, czy nawet Kampinoskim PN. Taka praca, chętni są.
@TavarishPiesov: możesz próbować, kurs przewodnika to ciężka sprawa, zajmuje dużo czasu i kosztuje w ch, egzaminy państwowe to tez orka. Wydaje się tylko ze przewodnik prowadzi Cię z kir na malalacznik i do kuźnic i Elo wjb, żeby moc to robić to trzeba się
  • Odpowiedz