Wpis z mikrobloga

Sytuacja z Rybusem pokazuje jaką bandą śmiesznych hipokrytów jesteście
Ilu z Was w latach 2012-2022 bojkotowało Ligę Mistrzów, którą sponsorował bezpośrednio powiązany ze zbrodniczym reżimem Gazprom? 2012 był już po wojnie w Gruzji i Czeczeni
Ilu z Was bojkotowało mundial w Rosji? 2018 był już po ww. wojnach, a także po aneksji Krymu i początku działań wojennych w Donbasie
Ilu z Was zbojkotuje mundial w Katarze, żeby sprzeciwić się łamaniu praw człowieka, do którego doszło przy budowie infrastruktury na ten turniej?
Oczywiście teraz każdy z Was mówi "nie no, ja za rosyjskie pieniądze to bym nie grał. Uderzyłbym pięścią w stół i odszedł". Wygodnie jest tak mówić, no bo nikt Wam żadnych pieniędzy nie proponuje. A fakty są takie, że nawet meczu w telewizji nie potraficie sobie odmówić XD
#mecz #reprezentacja #pilkanozna
Pobierz
źródło: comment_1654790907RvtJxm3wSKoc9SDfjRPWTN.jpg
  • 20
@jedrzejk: Ja oglądam kadrę od 20 lat, widziałem większość meczów Rybusa i tak jak dobre mecze rozgrywał nawet Krzysztof Mączyński to serio Rybusa kojarzę jedynie jak z Łotyszami za Brzęczka parę razy dał się #!$%@?ć jak nie przymierzając ja na podwórku jak graliśmy ze starszakami.

Także elo niech se kopie w tej Rosji i da nam spokój.
@ekjrwhrkjew: Ale czy ja mówię, że nie powoływać Rybusa, bo gra w Rosji? Nic takiego nie napisałem, Szymański gra w kadrze od 3 lat? i już rozgrał kilka dobrych meczów, czego nie można powiedzieć o Rybusie, który debiutował za Smudy w 2009.
@ekjrwhrkjew: No właśnie to jest jego problem, że niby grał w dobrych klubach niby lewa noga - ładny gol ze Spartakiem w Legii, ale sorry wolę Puchacza, który gra na słabym procencie celnych podań, ale bierze tę grę na siebie, a Rybus po prostu głównie jest na boisku.
@jedrzejk: jak mamy bojkotować? Nie oglądać tych meczy? Faktycznie jak ze 100 osób nie obejrzy to Fife zaboli. No raczej nie. Inaczej jest gdy tam grasz i możesz być wykorzystany np. do propagandy rosyjskiej.
@Kubinjoo: Tak, dokładnie w ten sposób. Pieniądze przewracające się w piłce nożnej napędza człowiek, który ogląda mecz przed telewizorem, nie ma widza – nie ma pieniędzy. No ale jeśli samemu się myśli, że "nic nie zmieni to, czy będę oglądał, czy nie", to nie ma sensu mieć pretensji do piłkarza myślącego "nic nie zmieni to, czy będę grał tu, czy nie". Bo w końcu bez Rybusa rosyjska propaganda też by przeżyła,
@jedrzejk: Masz rację tylko ile osób by musiało przestać oglądać mecze żeby tych pieniędzy nie było. Sprawa z Rybusem nie jest łatwa, ale gdzie większość odcina od Rosji on zostaje i to jest słabe. A ktoś napisze bo żona bo dzieci. Żona chyba się liczyła z tym, że jest z piłkarzem i mogą się zdarzyć transfery, a dla dzieci to lepiej jakby stamtąd uciekli jak najszybciej żeby nie mieli przeoranego mózgu.
"jak nie bojkotowaliście wcześniej, to teraz też nie bojkotujcie!"


@ZohanTSW: Ja piszę o ludziach, którzy dalej nic nie bojkotują (i nie będą bojkotować), tylko wymagają od innych (w tym wypadku od Rybusa) bojkotowania