Wpis z mikrobloga

Gdzie we Wrocławiu kupię ser wędzony "Rolada Giżycka" z firmy OSM Giżycko.
Chodzi mi o ten dokładnie ser, nie o inną roladę giżycką z innej firmy.

Latami kupowałam w Tesco. Później w Delikatesach T&J w Pasażu Grunwaldzkim - ale od jakiegoś czasu za każdym razem jak tam jestem, to ser nie jest dostępny.
Czy kojarzycie jakiś sklep, w którym jest ten ser?

#wroclaw #wroclaw #pytanie #szukam #zakupy #ser #serwedzony #gdziekupie #gizycko
wer0nika - Gdzie we Wrocławiu kupię ser wędzony "Rolada Giżycka" z firmy OSM Giżycko....

źródło: comment_1654719462g1J3W7b6onHNaLXcFuiBIj.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Lereve przepraszam usunęłam Twój komentarz przypadkiem :(
W carrefourze kiedyś nigdy nie było, nie sprawdzałam ostatnio. Czy widziałeś tam ten konkretny ser?

@jalop napisałam do nich dzisiaj pytanie, gdzie dystrybuują we Wrocławiu. Na razie czekam na odpowiedź.

@aifeme w E. Lecrerc na Zakładowej nie ma i od lat nigdy nie było.
  • Odpowiedz
@wer0nika: wiesz akurat w Carrefour są ugodowi, u mnie zawsze nie było problemy czy to z czterama kolorami czy z konkretnym parmezanem. Natomiast nie obiecuję, bo nie znam tego twojego menedżera itp xd
  • Odpowiedz
@wer0nika na dzień dzisiejszy chyba jedynym dystrybutorem na Wrocław jest hurtownia AKA Wrocław. Z tą różnicą, że na zdjęciu masz dużą 800g, a oni biorą mała 300g. Gdzie dostarczają to musisz już pytać ich, bo takich informacji nie mam. Zaznacz wyraźnie, że chodzi o SER z czerwoną obwódką, nie zieloną. Powodzenia :-)
  • Odpowiedz
@wer0nika numer do nich to 71 798 08 41
Logistyczna 2, Bielany Wrocławskie.
Nie wiem czy można kupić u nich bezpośrednio, czy tylko w punktach gdzie dostarczają.
  • Odpowiedz