Wpis z mikrobloga

@LewCyzud: @L3gion: #!$%@? a mi to w niczym nie przeszkadza na tym obrazku, nie używam takiego ale wydaje mi sie ze wystarczy ogarniac tarczę zegara, jak popatrzyłem na ten po lewej to odrazu wiedziałem która godzina, ofc nie dokładnie ale 20:30 odrazu na myśli :D
@rmk93: Ale z tego się nawet nie czyta godziny na telefonie. xD To jest zwykła ikonka zegara którą klikasz jak chcesz se na przykład budzik ustawić. To nie jest widget na główny ekran z którego będziesz odczytywał za każdym razem godzinę. To, że te wskazówki faktycznie podają rzeczywistą godzinę to tylko taki bajer.
@NaWykopWchodzeIronicznie: no ależ oczywiście, że tak, równie dobrze mógłby być tam zamiast tego po prostu "BUDZIK" i tak zresztą kiedyś było. Najlepsi są ci ludzie, któzy muszą innym udowodnić, że mają lepszy kawałek elektroniki niż ci drudzy, bo mają #!$%@? inną ikonkę na pulpicie

No poziom techbrosów zbierających NFT, nie czekaj, to drugie ma jakąś teoretyczną wartość xD
@theicecold: a tarczę zegara oprócz, że na ręcę, to będę używał chyba tylko do uczenia córki zegarka za jakiś czas, żeby taką amebą nie była jak chłopy wyżej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zloty_wkret: chce sobie niedługo kupić pierwszego iPhona, bo jestem bardzo ciekawy systemu, ale jak widzę takie wpisy to mnie zniechęca w #!$%@?, bo widać jakimi cymbałami są userzy apple xd
Androidziarze mogą se zmienić tę ikonkę w 30 sekund jak im nie pasuje


@NaWykopWchodzeIronicznie: nie mogą, sprawdzałem na swoim realme ¯\_(ツ)_/¯

a wiecie że można sobie motyw na androidzie ustawić dowolny i to za DARMO ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Syn_bobra: szczególnie że samsung miał sklep z motywami. Sklep po to żeby je kupować. A co najlepsze najczarniejszy motyw zawsze był płatny choć domyślne ultra oszczędzanie energii
@zloty_wkret: nie rozumiem po co komuś ikona z informacją o godzinie, jak u góry ekranu jest kilka cyferek, z których można odczytać godzinę. I to niezależnie co aktualnie robimy na telefonie... To tak samo przydatne, jakbym miał ikonkę czy obecnie jest noc czy dzień.