Wpis z mikrobloga

Szczeciński profilek nadal nie wytrzymuje zderzenia z bolesną prawdą. Komentarze usunięte, konto zablokowane. xD

Zrobiłem też małe prowo i w wiadomości prywatnej napisałem, że w takiej sytuacji skoro tak mnie traktują za zwracanie uwagi na łamanie prawa to żądam zwrotu środków wpłaconych im w ramach zrzutki "na kawę". Czy dostałem jakąś odpowiedź na to żądanie? Taki #!$%@?. xD

A tymczasem pisemko do UOKiK już niemal gotowe. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Skrót aferki
#szczecin
Krupier - Szczeciński profilek nadal nie wytrzymuje zderzenia z bolesną prawdą. Komen...

źródło: comment_1654461619hhOLsQMDiYv4v1aaSHFLVX.jpg

Pobierz
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@josenavas: czytałem w komentarzach, że to ktoś z którejs spółki miejskiej.
No i wątpię, aby to był szmatecki, profil jest pro-krzystkowy jeśli dobrze kojarzę.
@Krupier: Wkurzajacy jest ten profil, ale jednak czesto maja pierwsi niektore informacje i calkiem niezle zdjecia. O ten wpis sponsorowany to ja im zwrocilem uwage, az dzis, ze nie usuneli xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@crouch3r: problem w tym, że teraz tych istotnych informacji jest niewiele pomiędzy reklamami i gównowpisami typu benzyna droga, rosnące raty i typwymi zarzutkami by komcie nabić i zasięgi zwiększyć.
@Krupier:

Uokik srokik, nic mu nie zrobią. Zgłoś do czasu reakcji pisowskiego radyjka Szczecin, oni lubią takie aferki, a że z Krzystkiem im nie po drodze to mogą panu Kusu zrobić małe bubu na antenie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier:


Uokik srokik, nic mu nie zrobią. Zgłoś do czasu reakcji pisowskiego radyjka Szczecin, oni lubią takie aferki, a że z Krzystkiem im nie po drodze to mogą panu Kusu zrobić małe bubu na antenie.

@mister_pink:

Ty, to je niegłupie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: Widziales ostatnio moja dyskusje z tym baranem na temat nazwy "szczecinska majorka" ? Dramat czlowiek. Takze kibicuje jesli zlozysz skarge do UIOKK

@crouch3r:

Nie widziałem. Co to w ogóle jest szczecińska Majorka? XD
@Krupier: wymyślili sobie taka nazwę na Arkonke. Używają tego oni i Radio Szczecin i jak im zwróciłem uwagę to właśnie się pochwalili, ze to ich pomysł XD debile ( ͡° ͜ʖ ͡°)