Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cthulu23: to chyba jakiś bait, ja w normalnym trybie życia spotykam ludzi tylko wtedy, kiedy muszę/przez przypadek, a i ci ludzie to często sąsiad, którego zobaczę będąc przed domem albo rodzina xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Art10: zapytaj jakiegoś samotnika, który mieszka sam, to nie jest nic nadzwyczajnego, że z nikim przez tydzień nie rozmawiasz. Nie wiem, ty myślisz, że shitposty na wykopie to kontakt? Czy wyobrażasz sobie, że ludzie, którzy nie są dynamiczni, też dostają co dzień kilka wiadomości od znajomych?
Ja w takiej sytuacji jak ta na zdjęciu nie byłem, bo nie mieszkam sam, ale pewnie na wykopie znajdziesz sporo ludzi, którzy po prostu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hu2jec123: a to nie ma nic wspólnego z kontaktem z ludźmi, mógłbym równie dobrze pisać z botem, anoni nie są dla mnie jak ludzie, bo ich nie znam
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: @REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: @Shatter: no właśnie sama jestem samotnikiem, że potrafię się tygodniami do ludzi nie odzywać, ale ciężko mi sobie wyobrazić sytuację, że zupełnie nie mieć kontaktu, z nikim nawet słowa nie zamienic, bo tak zrozumiałam ten tytuł. To by trzeba było właśnie mieszkać samemu, nie pracować, mieć zapasy jedzenia i z nikim nawet w internecie nie zamienić słowa. Bo samo chorowanie jakoś do mnie nie
  • Odpowiedz
nie chce robić dramy tylko zrozumiałam tytuł bardzo dosłownie i zastanawiam się ilu ludzi rzeczywiście ma zerowy kontakt z ludźmi w ogóle


@Art10: na naszym tagu jest mnóstwo takich chłopów. Mając bana na wykopie nie odzywałem się do nikogo nawet tekstowo przez 3 miesiące.
  • Odpowiedz
@Cthulu23: pominę już fakt głupiego challengu, ale masa wykopków to serio ograniczona fhui. Rozumiem, że duża część tutaj to osoby, które niestety siedzą w swoim pokoju, a wolałyby mieć znajomych i wyjść do ludzi. Okej, dla was to może szok, ale dla prawdziwego esktrawertyka 7 dni bez żadnych ludzi to jak dzień bez picia. To jakby wsadzić introwertyka na tygodniowy festiwal muzyczny. Oceniacie coś ze swojej perspektywy sądząc, że dla
  • Odpowiedz