Wpis z mikrobloga

@awcalezenie: walki ludzi towarzyszą naszej cywilizacji od starożytności i jakoś przez to nie upadliśmy jeszcze, a są oglądane przez ludzi z każdej warstwy społecznej. Także jak sobie na podstawie tego oceniasz ze ktoś jest uposledzony emocjonalnie to twoje prawo. Tylko twoja ocena tez świadczy o Tobie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@awcalezenie: porównałeś właśnie gale na których zawodnicy walczą w wynegocjowanych kontraktach, z własnej chęci, przy zabezpieczeniu medycznym do gwałtów i mordów. Nie wiem czyje upośledzenie chcesz udowodnić, ale ja nie mam zamiaru dalej z Tobą dyskutować.
  • Odpowiedz
@malinq: a jak jest kontrakt i lekarz to spoko. Można dowolną patologię promować i upodlić się dla żałosnej rozrywki. przecież im zapłacono, skomercjalizowano no i zapewniono opiekę medyczną. Można to pokazywać i przedstawić jako fajną rozrywkę.

A argument ze zbrodniami podałem, bo niegdyś były one tak samo normalne i akceptowalne jak walki na śmierć i życie. Przypomnę, że dziś nie są, nawet sam widzisz jak niedorzeczne by to było.

Te
  • Odpowiedz
@awcalezenie: Jeden z najlepszych filmów jaki wydał świat opowiada o kolesiu walczącym dla gawiedzi, mowa o Rockym, jeden z najsławniejszych sportowców na świecie walczył w walkach dla gawiedzi, mowa Muhammadzie Ali czy jak kto woli Cassiusie Clayu. Te walki to po prostu walki.
  • Odpowiedz