Wpis z mikrobloga

Kupiłem część do auta która była wystawiona w Allegro Lokalnie, zapłaciłem, a po paru godzinach zadzwonił do mnie typ z mordą, że kupiłem część którą on dawno sprzedał, że on sprzedaje jako osoba prywatna, że powinienem był zadzwonić i się spytać i że teraz to mój problem. Gdzie to zgłosić, żeby oddali mi kasę, ale przy okazji dojechać janusza? Program Ochrony Kupujących widzę, że wymaga 14 dni czekania.
#allegro #pytanie #samochody
  • 16
Gdzie to zgłosić, żeby oddali mi kasę, ale przy okazji dojechać janusza?


@Atraktor: w zasadzie to jak dobrze pamietam regulamin allegro, to jezeli kupiles i zaplaciles, to nie Twoj problem. Woec jak gosc sie bardzo pruje i chcesz sie na nim odegrac, to pisz, ze masz w dupie czy sprzedal czy nie, bo zawarliscie wiażaca umowe i ma Ci dostarvzyć tą >część którą kupiłeś< i jak jej nie ma, to nie
@mazaken: Wiesz ale tak na zdrowy rozum, ja np sprzedaję czasami przedmioty dość unikatowe, jest tego mało już bo produkcja to lata 70. I jak niby zmusisz mnie do wydania czegoś co już praktycznie jest nid do dostania, wyrokiem sądu? Jak tego przedmiotu już nie ma i nie da się go od tak kupić?
@c43amg: pewnie tak, ze cie nie zmusza, bo jak wspomnialem chodzi o przedmioty oznaczone co do gatunku, a Ty sie mnie pytasz co jak przedmiot nie jest oznaczony co do gatunku tylko co do tożsamości.