Wpis z mikrobloga

@bubba222: tak, ja to wiem, ale ubawiła mnie w tym reakcja Starszej Pani - prawdopodobnie chlapnęła w rozmowie ze Żmiją coś, co Żmija jak zwykle nadinterpretowała, a na pandorze przeraziła się, że zaraz ją Eldżeje wciągną w jakąś aferę. A przecież Doma jest święta i pokrzywdzona!!!!1oneoneone
Nie wiem jaką trzeba mieć, albo raczej nie mieć moralność, żeby po czymś takim nie zapaść się pod ziemię.,jeszcze do końca próbowała się z pogardą uśmiechać. @bubba222 wydaje mi się, że zmija próbowała skłamać z tymi pieniędzmi i szukała potwierdzenia u innych. Ale racja jest różnica kłamać na temat tragedii rodzinnej a kłamać na temat kto komu ufa, albo nie ufa w hotelu.
Tak szy siiak perfidna młoda dziewczyna, bez jakiejkolwiek moralności
@Ewelinnn: zgadza się.Koniecznie chciała przedstawić,jaka Laura jest wredna,że ich wywaliła.I ze powód był NA PEWNO inny,niż L i G podali...Dla kasy to zrobili.Tyle,że podali prawdziwy i logiczny( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ewelinnn a mi przykro że ktoś idzie płakać do telewizji i wyolbrzymiać swoją sytuację, bo z tego co pisały gazety to tam się ledwo pokój okopcił, a nie dom spalił, a straty oszacowano na 30 tys. Spalony dom brzmi jednak poważniej, z resztą po co w ogóle wywlekać takie rzeczy w TV. Za Eliza nie przepadam, ale robienie z tego afery i płakanie nad biedną Laurą, która wcale się nie kryła że
@Ewelinnn: szkoda, że po tym tekście cała grupa się od niej nie odwróciła, może by coś do niej dotarło
Wgl nie wiem czemu po czymś takim Laura ją zaprosiła na urodziny XD
@MoccaC: dla Ciebie to nic takiego, a dla osoby, która została tym dotknięta to zapewne spore przeżycie, nie ma co umniejszać i mierzyć sytuacji swoją miarą. Prawda jest taka, że każdy z nich poruszał tam osobiste historie: Eliza, czy Michał wspominali o śmierci przyjaciela, Zenek o zdradzie, Jay dużo opowiadał o rodzinie, czy depresji - to są historie i tematy, których należy wysłuchać, ale nie wykorzystywać do ataku.