Wpis z mikrobloga

@asdfghjkl: to na pewno tylko nie chcę o czymś zapomnieć albo czegoś nie zrobić albo zrobić to źle.
Nie wiem gdzie zatrzymywać się na noc, czy zawsze na kampingu, czy parking/dzikus wystarczy.
Mam takie może głupie dylematy ale nie wiem czy rowery na noc zostawiać na bagażniku czy chować do garaży żeby nie ukradli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kodishu: nie jedziesz pewnie na pustynię Gobi. naogladasz się filmów, nasluchasz rad i staną się dwie rzeczy: najpewniej połowy zabranych rzeczy nie użyjesz, najpewniej czegoś i tak nie weźmiesz co by się akurat przydało. mamy 21wiek i wszystko można w drodze dokupić i po kilku dniach będziecie wiedzieć jakie wy macie potrzeby i co wam jest potrzebne lub nie w podróży
  • Odpowiedz
@kodishu pytanie jaki kamper i dokąd jedziesz. Ja rowery przypinam zapięciem na bagażniku na klapie i jeszcze nie ukradli. Ale po pierwsze nie mam garażu żeby rowery schować xD, a po drugie specjalnie kupiłem MTB do busa którego nie będzie bardzo szkoda jak ukradną.

Z porad to warto wiedzieć dokąd jedziesz i którędy. Google maps prowadzi skrótami w które duży samochód ciężko zmieścić.

Aplikacja park4night jest super do spania bez kempingów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wyszynkowski: jadę w północne Włochy. Budapeszt, Wenecja, Rimini, Werona, Garda. Może Mediolan jak czas pozwoli. Park4night mam zainstalowaną. Jak będzie zobaczymy. Ale wolę się dopytać jeżeli ktoś ma jakieś dobre rady z których warto skorzystać
  • Odpowiedz