Wpis z mikrobloga

Bulma śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Bulma, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ten Kakarotto, to taka menda i świnia jest.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś.Ty mnie pytasz o to, co tydzień od 30 lat.
- Bulma, bo ja od trzydziestu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Zeno stworzył.
- Vegeta, a po co Zeno stworzył Nappe?
- No właśnie po co? Albo takiego Raditza, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Bulma ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Kakarotto to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to on miał źle. Ale co, genki dame ma, kaiokena ma, super saiyana 3 ma, opanowany ultra instynkt ma. Sam, żem widział jak go osiągnął.
- No szkoda, że ty nie masz czego osiągać.
- Kurde, jak ja go nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego on taki jest?
- Vegeta, nie wiem dlaczego on taki jest no! Może miał trudne dzieciństwo. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
- Widzisz Bulma? Jak tylko się o tej mendzie zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Bulma zło chodzące, trzeba by go wyeliminować.
#dragonball #pasta #anime
Niebadzsmokiem - Bulma śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Bulm...

źródło: comment_1654000334e1N6sIGnuNNieSuA6HP537.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Niebadzsmokiem:
" Ja rozumiem jeszcze, jakby to on miał źle. Ale co, genki dame ma, kaiokena ma, super saiyana 3 ma, opanowany ultra instynkt ma. Sam, żem widział jak go osiągnął.
- No szkoda, że ty nie masz czego osiągać."
Tu sie nie zgadza bo Vegeta osiagnal Ultra Ego ktore jest/moze byc w pewnych okolicznosciach mocniejsze od ultra instinct.
  • Odpowiedz
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: ultra ego to odpowiednik ultra instynktu. ultra ego pochodzi od bogow destrukcji a ultra instinct od aniolow. W bezposrednim pojedynku Ultra Ego i Ultra Instinct ten 1. moze miec nawet przewage bo im dluzej trwa walka tym uzytkownik ultra ego staje sie silniejszy a ulra instinctu przeciwnie.
  • Odpowiedz