Wpis z mikrobloga

-Bądź @MglawicaKraba
-Stwórz "analizę" na poziomie 10 latka w szkole podstawowej
-Przegraj dyskusję gdy pojawiają się rzeczowe argumenty
-Pokasuj wpisy i nazwij przeciwnila trollem
-Zablokuj oponenta w dyskusji, aby nie mógł ci odpisać XD
-Pora na CSa XDDD

Polecam tego allegrowicza: https://www.wykop.pl/wpis/65863895/tym-razem-troche-inna-analiza-wezmiemy-na-tapet-je/

I gość dostaje plusy za te bzudry XDDDD
#bekazprawakow #bekazkonfederacji #urojeniaprawakoidalne #neuropa #polityka #bekazlewactwa
Pobierz CyfrowyD - -Bądź @MglawicaKraba
-Stwórz "analizę" na poziomie 10 latka w szkole pods...
źródło: comment_1653938903MohbPQH53SIrTGqMcIyQG7.jpg
  • 21
a o czym wtedy pisałeś? przedstaw to w tylko jednym zdaniu.


@NoJakNieJakTak: Nie da się odpowiedzieć w jednym zdaniu dlaczego jego analiza jest bez sensu. A z drugiej strony tak jeszcze odnośnie

w sumie dobrze zrobił, nie dał ci atencji.


@NoJakNieJakTak: Więc jakie moje wypowiedzi uznajesz za tak szkodliwe społecznie, że chociażby jeden plus na nich zniszczyłby umysły ludzi i należy je blokować? Bo oboje - i on i ty
W skrócie - Michnik I Sikorski przekazywali szpiegowi tajne informacje od lat (trust me bro), a Braun gra w szachy 55D i do Moskwy pojechał by te dane dla Polski odzyskac (trust me bro), więc czego polskiego patriote szkalujecie???


@MglawicaKraba: O nie nie nie. Ładny fikoł. Stworzyłeś uniwersum gdzie według ciebie przy braku dowodów dwie osoby są niewinne a inna jest wina. Nie mając żadnych dowodów założyłeś sobie, że dwie osoby
@MglawicaKraba: ahhh no tak, Plackojad, jedyna osoba którą trzymam na czarnej liście - to mój ulubiony pseudo intelektualny kuc nowej ery Korwinowskiej, te jego tyrady aż mnie żenują, nawet nie bawią.. idealny przykład tego że nowe pokolenie kucy nie ma absolutnie własnego zdania w żadnej sprawie i jest to sekta - chociaż i tak najlepszy jest jego sposób wypowiedzi, zamiast:

- Pan Korwin miał racje

on napisze:

- Jego ekscelencja Pan
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Skoro Ty robisz coś na "trust me bro"

@CyfrowyD: żadne trust me bro. Udajacy dziennikarza szpieg udaje dziennikarza. Logiczne, niewymagające dodatkowych zalozen wytłumaczenie (ponownie- brzytwa Ockhama się klania). Ty wyskoczyłeś natomiast z "Michnik I Sikorski wiedzie, nosili mu dokumenty" a Braun chciał mu je odebrać. W uj założeń z dupy, wszystkie na "trust me bro". Ponownie - brzytwa Ockhama. Ale znowu daje się w trolling wciągnąć, więc eot z mojej strony
A to nie ty aby w tym wątku pisałeś, że co się Brauna czepiamy, jak on już z byłym szpiegiem się spotykał, więc gorsi są ci, którzy spotykali się z nim wtedy, gdy był aktywny? I dziwisz się, że z tak absurdalną tezą ludzie nie mieli cierpliwości dyskutować?

Jak cię z kimś pomyliłem, to nie było tematu

@aegispolis: nie pomyliłeś ( ͡º ͜ʖ͡º)


@MglawicaKraba: szkoda,
Ty wyskoczyłeś natomiast z "Michnik I Sikorski wiedzie, nosili mu dokumenty"


@MglawicaKraba: Nie było tekstu o tym, że robili to świadomie. Scenariusz był na równie prawdopodobny.

a Braun chciał mu je odebrać. W uj założeń z dupy, wszystkie na "trust me bro".


@MglawicaKraba: To jest tylko teoretyczny scenariusz na równie prawdopodobny jak np. że był tam napisać umowę handlową z nieaktywnym już szpiegiem skoro nie mógł być nim po 2015.