Wpis z mikrobloga

Chciałem chłopaka z rapsów polecić, wpis, rozsyłałem wiadomości na prywatnych i dorobił się 2 wyświetlenia
przecież to wstyd o tym mówić w ogóle, żadnej inicjatywy
czuje się zażenowany, chciałem pomóc widocznie dla 99,9991 % to za ciężko kliknąć w muzyke żeby sprawić komuś piękny dzień, nie, nie ten portal qurfa
#przegryw
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Levander: wstyd mi przed chłopakiem, to porażka
utwierdziła mnie w przekonaniu że lepiej robić durne grymasy na tik-toku albo wypinać dupsko na instagramie
  • Odpowiedz
@Tytyrytybum: Randoma tak, przez 3 lata dzień w dzień w gorących, moja twórczość memowa jest rozkradana, definicje które wymyśliłem biegają po mainstreamie
dla mnie ty jesteś randomem, co się podnieca jakimiś aferkami typu Mieciu stalkuje Justynke z Orlenu xD
  • Odpowiedz
@Mescuda: Niech Ci będzie kliknąłem, ale serio siedząc w depresji #!$%@? psychicznie nie mam ochoty słuchać muzyki. Jakbym się napił, to bym pewnie przesłuchał całe xD. Niestety nie mogę sobie już pozwolić na picie. Jak mnie trochę głowa przestanie napieprzać.. jakby ktoś mnie młotem 20kg uderzał xD, to przesłucham.
  • Odpowiedz
@guts-purek: Nie chodzi o ciebie mordo, tu chodzi o zjawisko. Jakbym wrzucił folder z goła babom to bym nabił z 500 wyświetleń w godzine, ale żeby chłopaka wspomóc wybić z tego szamba youtube to już ciężko niektórym
  • Odpowiedz
@szymon465: No właśnie, to czemu siedzisz na tym portalu? zamiast angażować się w prawdziwe życie? a no tak, chcesz się rozerwać, rozrywki, poczytać śmieszne rzeczy, wdać się w intelektualna dyskusje

i ja to zapewniałem przez 3 lata...
  • Odpowiedz
@Mescuda:
Tak, ale tylko do pewnego momentu, wykop to ma być "dopełnienie" a nie zamiennik życia. A z tego co rozumiem, wykop stał się dla Ciebie właśnie zamienniekiem

@Levander: Napisałbym, że mógł wyjechać z tej wsi, ale to was chyba nie zadowoli...
  • Odpowiedz