Wpis z mikrobloga

@darth_invader: Cena jest wysoka ale mieściłaby się w jakichś rynkowych realiach segmentu "kraftowego" gdyby pojemność butelki wynosiła 250-300 ml, tymczasem tu mamy 100. Projektowi Nakupenda mocno kibicuję i tacy przedsiębiorcy zawsze robią na mnie wrażenie, ale przy obecnej cenie detalicznej nie wróżę sukcesu w eksporcie do Polski, może gdzieś na Zachód miałoby to sens.
  • Odpowiedz
@theLPD: mieszkam za granicą i szczerze mówiąc najdroższe sosy 100ml nie dochodzą nawet do 4 eu. Na amazonie idzie znaleźć sosy za ponad 10 eu, ale to nie są ceny ze sklepów , tylko ceny wystawione przez cwaniaków, by trzepać więcej hajsu.
  • Odpowiedz
@theLPD: a z jakich to jest ekskluzywnych papryczek chili? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To że niektóre marki się cenią za bardzo, to właśnie ci cwaniacy o których piszę.
A przynajmniej tak mi się wydaje.
  • Odpowiedz
@Miskagnoju: przecież masz tam skład. Chili (Trinidad Scorpion Moruga, Trinidad Scorpion Butch Taylor). To jakaś b. ostra papryczka.

To że niektóre marki się cenią za bardzo, to właśnie ci cwaniacy o których piszę.

A przynajmniej tak mi się wydaje.


No ja się nie znam, możliwe. Inna sprawa że taki sos z mega ostrych papryczek to parę kropel do potrawy, a ten od Malina raczej szybciej schodzi.
  • Odpowiedz
@theLPD: sprawdziłem te papryczki, sos jest drogi, jednak ziarenka pod uprawę nie są drogie.
To moim zdaniem trochę fanabelia z tymi cenami. Chili różnego rodzaju można tanio kupić, zawsze można dać więcej i dalej będzie taniej, a te sosy pasują do challengów youtuberskich. Niech istnieją, nie mam z tym problemu,nie będę więcej narzekać xd

Myślę, że nasi bogaterowie się cenią, bo mają szykowną buteleczkę z opakowaniem i produkt pochodzi z kraju
  • Odpowiedz