Wpis z mikrobloga

@mi_chelle: Serio, nie kumam skoro ma takie wyrzuty sumienia to niech lepiej wróci do Dominiki, obydwoje świadomie się na to zdecydowali a napewno wiedzieli co robią, skoro ta myśl go nie powstrzymała to na wyrzuty sumienia jest za późno, o wiele za późno. Ja bym takiego faceta wysłała na bambus.
@mi_chelle: Mam nadzieję, że nie sugerujesz, że Oliwia ma teraz się biczować latami i kajać przed Dominiką bo przespała się z facetem, w którym była zauroczona od początku a on zrobił skok w bok, przelizał się z inną a później do niej wrócił po więcej?
@mi_chelle: Nie, mam wrażenie, że Oliwia ma podobne zdanie do mnie bo zareagowała dokładnie tak jak ja bym to zrobiła, odeszła i nie raz byłam w podobnej sytuacji gdzie facet był burakiem i zwyczajnie mi ciśnienie tak podnosił, że musiałam odejść.
@Szuruburu102: od początku cośtam gadał, że słabo to wyszło. Nikomu też nie powiedział, tylko Oliwia radośnie ogłosiła dziewczynom. Nawet nie uzgodniła z Kubą czy chcą się tym dzielić i nawet mu nie powiedziała, że już rozgadała. Sam musiał dopytać. I nie był zadowolony, może właśnie dlatego, że było mu głupio?
@mi_chelle: Nadal nie rozumiem, to jak mu było głupio to po co z nią spał? Czemu ona ma być winna tego, że on nie myśli? Czy faceci wezmą kiedykolwiek odpowiedzialność za swoje czyny? Ona się cieszyła a on miał wyrzuty sumienia? :/