Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pshemeck: Ma prawo ale zawsze z chęcią namawiam ludzi na porzucenie tego typu ideologii, bo cywilizacja już z nimi zbyt daleko nie zajdzie i tak byłoby moim skromnym zdaniem lepiej dla społeczeństwa.
  • Odpowiedz
Cytowany tekst...

Cytowany tekst...


no raczej ingerują xd skoro homoseksualni ludzie muszą się ukrywać jak karaluchy, żeby nie zostali zabici xd
koleżanka muzułmanka też niby toleruje, ale i tak mówi, że 'it's wrong' - ale żadnego argumentu podać nie może, mimo mojego zalewania otwartym podejściem. Ichniejszy ksiądz i rodzina nakładła jej do głowy konserwatywnego syfu.
Religia pierze mózgi xd
  • Odpowiedz
@smallboobslover: Ukrywają się przed tym piłkarzem? :) On nie jest antylgbt. Czy Ty nie preferując np seksu analnego jesteś anty ludzie lubiący anal? Nie, po prostu go nie uprawiasz, dajesz uprawiać go innym, nie atakujesz kogoś bo to lubi, nie tolerujesz ludzi którzy go lubią ale ich akceptujesz. Szukałem innego porównania, ale z jedzeniem to by było za słabe, więc wybrałem tekst o seksie. Widzisz, dla Ciebie to śmieszny zabobon,
  • Odpowiedz
@Pshemeck: a żebyś wiedział, że przed tym piłkarzem ;] On dodaje cegiełkę do budowania tego pasywno-agresywnego islamu i to już wystarczy- tu chodzi o ludzi, którzy cierpią przez religię i jej zabobony. Im mniej takich płaskoziemców, tym lepiej dla otoczenia.
Jak kucałem kiedyś u korwina, to też siedziałem jak królewna w oblężonej twierdzy jak ty, na szczęście zrobiłem krok do przodu. Można wyjść z tych twardych ram i pochylić się
  • Odpowiedz
Reklama piwa i bukmachera - element kontraktu (kontrakt, inaczej umowa, można się na nią zgodzić, lub nie).

Opaska tęczowa - pajacowanie.


@LebronAntetokounmpo: ale bieganie z symbolem sponsora klubu na koszulce nie jest przecież równoznaczne z afirmowaniem spożywania alkoholu czy uprawiania hazardu. To jest zasadnicza różnica.

W przeciwieństwie do akcji z tęczowymi opaskami i numerami - której wyłącznym CELEM jest afirmacja i wsparcie dla środowisk LGBT.
  • Odpowiedz
piwo i hazard reklamował, gdy grał w Evertonie a obie rzeczy są sprzeczne z islamem.


@LebronAntetokounmpo: a rozumiesz jaka jest różnica między słowem "wartości" a "islam" czy to zbyt skomplikowane dla ciebie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smallboobslover: Ja nie siedzę w oblężonej twierdzy, nie bawię się w bycie kucem i chcę, by każdy żył tak jak chce, nie robiąc innym krzywdy. Niech LGBTQ+ robi co tam lubi, tak samo jak osoby wierzące. Tak długo jak nie robią sobie krzywdy. pasywno-agresywny Islam? A jest jakiś, który pasuje wam? Nie ma, no to macie problem. Stawianie obok siebie ludzi od płaskiej ziemi i wierzących, to jak stawianie pedofila
  • Odpowiedz
@thority:

kamienują za bycie lpg

LPG (skrótowiec od ang. liquefied petroleum gas) skroplony gaz petrochemiczny.
Co ma wspólnego skroplony gaz petrochemiczny z LGBT?
  • Odpowiedz