Wpis z mikrobloga

@RexxarHell: bo nie temu służy debata

Debatę wygrywa się bystrym wbiciem szpilki, jedną błyskotliwą ripostą, w ten sposób wygrywali wybory np prezydenci USA.
Debata nie służy do dyskusji na tak ważne tematy, ona może przynieść jedynie negatywne skutki, gdy społeczeństwo ślepo widząc czyjeś zwycięstwo w takiej debacie będzie wywierać presję na państwo aby właśnie te postulaty były realizowane.

Jestem pewien, że prawie nikt kto chce tej debaty nie przeczytał 50 stronicowych wypocin Wojczala na temat krytyki ANW, czy też samego projektu ANW, ale chętnie obejrzą 1 godzinną debatę żeby wyciągnąć z niej
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Bazy1i: Wojczal to też jest dobry, #!$%@?ęty, tak jak Wolski ;) Debaty dla gawiedzi, sam dla zasięgów przed wydaniem książki atakował S&F, i Bartosiaka w stylu tego Wolskiego ;)
  • Odpowiedz
@RexxarHell: Wojczal pisał obszerne krytyki nt S&F i ANW

co do samych debat polecam film kanału Ciekawe Historie
https://youtu.be/_1ZlSDDuXwE
Już na samym początku bardzo ciekawy fragment o wyborach które wygrał Kennedy z Nixonem, jak twierdzi autor głównie z powodu choroby i słabego wyglądu Nixona podczas debaty, mimo że ci którzy słuchali jej w radiu stwierdzili, że to Nixon wypadł znacznie lepiej.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Bazy1i: wiem co pisał, śledzę go stąd wiem, że zachowuje się jak Wolski. W przededniu wydania książki to cały S&F zaczepiał, żeby zrobiło się głośno.
  • Odpowiedz
Jasno napisał dlaczego nie chcę gadać z Bartosiakiem.

Jaśniej się już nie da.

Zostaw kota ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@TheGreenBastard: ok to po cholerę się bawi w jakieś śmieszne zaczepki słownie na tweeterze?
  • Odpowiedz
@buc123t: a dlaczego nie?

Jak znam się na fizyce kwantowej, bo zajmuje się tym od 10 lat zawodowo, i gdy usłysze jak jakiś oszołom powie ze zjawisko tunelowania jest oparte o fałszywe założenia i łamie zasady zachowania masy, to po co z kimś takim mam w ogóle gadać? Raz można wytłumaczyć. Ale jak gość bez wiedzy dalej idzie w zaparte to ewentualnie mogę prychnąć.

Dyskusja jest z głupcem bezzasadna.

A
  • Odpowiedz