Wpis z mikrobloga

@Lilijann: Pytanie do wróżki bez informacji o instalacji antenowej - czyli o wszystkim co jest po drodze między dekoderem a anteną, lokalizacji odbioru i jeszcze kilku innych pierdół.
  • Odpowiedz
  • 0
@dktr No wiesz, ja tylko kupiłam i podłączyłam dekoder który mi polecili kupić, ciul wie co się dzieje po drodze, że te kanały trzy dni temu działały a teraz nie
  • Odpowiedz
@Lilijann: nie znam się, to się wypowiem ;) Mireczki radziły mi, że po wprowadzonych zmianach, oprócz dekodera, w tym przypadku ja, prawdopodobnie będę musiała również wymienić antenę (pokojowa tutaj). Tak więc weź to pod uwagę.
  • Odpowiedz
@Ramone: mux4 jest polsatu, niekodowane są tam tylko Wydarzenia 24, TVN nadaje w nowym systemie w HD na mux2, podobnie jak i tv4, 6, 7.
Na mux1 w HD są TTV, antena, eska i pewnie coś jeszcze
  • Odpowiedz
@Lilijann: hahahahahaha, jednak najprostrze rozwiązanie najskuteczniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś zadzwoniła do mnie znajoma (pracowałam w it), że jej drukarka nie działa, a pilnie potrzebuje. Poleciłam wyłączyć i ponownie włączyć, problem rozwiązany, bo okazało się, że była odłączona od prądu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz