Wpis z mikrobloga

@Wojko: tak sobie myślę, że zgrywanie damy na takim poziomie, do jakiego aspiruje Domi, i to nieszczęsne hasło o oczach zarastających sami-wiecie-czym jakoś do siebie nie pasują. Serio, laska się przedstawia jako taka ą, ę, a już któryś raz w taki obleśny sposób mówi o innej dziewczynie...
@Null84: wiesz co ona uważa się za nie wiadomo kogo a: wygląda mocno średnio, do tego te przeróbki niezbyt udane, wyraża się jak zwykła wieśniara, nie błyszczy też nad wyraz inteligencja, jej wielkim osiągnięciem o którym mówi jest to że uwaga KRECI DUPA na koncertach w i teledyskach!! Jak widziałam jakieś filmiki z występu w długich spodniach gdzie wystaja same pośladki to mnie aż zniesmaczyło. Prowadzi własną firmę - robi makijaże
@Lolek1011: możliwe. Wyglądu się nie czepiam, bo sama urodą nie grzeszę (czekam na edycję HP dla brzydkich ludzi :D). Ale niezależnie od tego, jak D. wygląda i co robi w życiu, absolutnie zgrzyta mi, że zarzuca Oliwii zaślepienie pewnym konkretnym organem, a sama zachowuje się, jakby była jeszcze bardziej zaślepiona, zapominając najwyraźniej, jak sama wbiła się między wódkę a zakąskę. Osobliwość.
@Wojko: @Null84: co prawda zatrzymałem się na 50 odcinku i oglądam w tempie 1 odcinek na 2 dni bo więcej nie daje psychicznie rady, ale kurka jak ja tej Dominiki nie ogarniam to nawet nie jestem w stanie opisać. Nie wiem czy ona jest masochistką, czy to zachowanie wynika z kompleksów czy może życiowe doświadczenia tak ją ukierunkowały ale jak można aż tak nie mieć do siebie szacunku? Lata za
@DailyPunch: ja tam też nie rozumiem jej toku rozumowania, obwinia ją chyba tylko z wyrachowanej kalkulacji że na tym wyjdzie lepiej, w sensie, w przypadku jakby Zdzir chciała jednak do niej wrócić, to raz że ma pewną parę, dwa że podbudowała by swoje ego w sensie takim, że jest lepsza w swoim mniemaniu od Oliwii. Najbardziej to mnie razi jej hipokryzja, że ma taki ból dupy o Oliwię, a nie miała
@Lolek1011: ona ,,prowadzi'' firmę pogrzebową-czytaj jej rodzice ? przy której ma pewnie ,,robi makijaże'' tym co udają sie w ostatnią drogę,a w wolnych chwilach dorabia sobie ,,merdaniem tyłka''
o tym że prowadzi F.P mówiła chyba Kapslowi lub Kubie który mówił że po programie odwiedzi Karo żeby za darmo się nażreć i ją żeby dobrze się pobawić w lokalach
na co starsza pani powiedziała,,u mnie nie poszalejesz, nie pobawisz się bo ja
@Lolek1011: absolutnie nie jest to atut żeby zostać ,,gwiazda'' ale w czasie pandemii można w tej branży zostać bizneswoman z złotą kartą,
bezrobocie nie grozi i jest to atut który ,,maskuje'' wszelkie mankamenty czy to charakterku czy urody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Amikamamy: nie tylko w czasie pandemii. Branża funeralna to w ogóle jest żyła złota. Nie tylko właściciele zakładów, ale i osoby zajmujące się tanatokosmetyką - szczególnie rekonstrukcjami powypadkowymi mają ogromne wzięcie i naprawdę świetnie zarabiają
@DailyPunch: no fakt,masz sporo racji ,koszty windowane jak dla mnie bezzasadnie wysoko ,
ale poprzez pandemię szczególnie pierwszy rok, gdzie same ceny wzrosły prawie 200% i to tylko kiedy ,,czekałeś'' w termninowej kolejce,
jeśli z różnych życiowych powodów. ktoś musiał-chciał przyspieszyć to nie pytaj, czy ,,szukał'' miejsca bo wiele osób choćby z racji wieku i nie tylko nie miał takowego miejsca a i tym zajmowała się firma to szok jakie były