Wpis z mikrobloga

#dziendobry #lodz w 25 dzień maja, środa, Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego, Dzień Stemplarza, Dzień Piwowara, Dzień Ręcznika, Dzień Weterana, Dzień Wyzwolenia Afryki i (jedyny i niepowtarzalny) Dzień Królewny

62/165 [projekt GreenRoom] #zdjeciatarzana [GALERIA]

Zawsze mi się podobały modele aut w skali 1:24. Jednak to tata sobie je kupował i wystawiał w dużym pokoju...(jprdl jestem jak mój stary ()). Kiedyś dostałem Lamborghini Diablo w czerwonym kolorze i trochę potrzymałem model w pokoju ale trafił ostatecznie do głównej kolekcji ojca i nadal się tam znajduje a kolekcja rosła i ma z 30, a może więcej modeli tylko tej skali... Ja natomiast zbieram sobie auta filmowe - i też nie wszystkie, tylko jeśli lubię film. Jeśli chodzi o batmobile to ten z kreskówki moim zdaniem wygląda najbardziej kozacko, nienaturalnie długi, groteskowy, dla mnie najfajniejszy :)

P.S. Tag zdjęciaTarzana stracił wczoraj obserwującego :) (z 8 na 7) Ciekawe czy można sprawdzić jakość popularność czarnolisto ((oo))

#batman #batmobil
WLADCA_MALP - #dziendobry #lodz w 25 dzień maja, środa, Międzynarodowy Dzień Dziecka ...

źródło: comment_1653454766JBusWITdEnSt6wcDC9yV7p.jpg

Pobierz
  • 1