Wpis z mikrobloga

Weźcie se @Vidella na dystans mocny, bo to ewidentnie jakiś ziomek z który chce ośmieszyć wasz tag i udowodnić przegrywom że baby to są złe i w ogóle tylko u ruchaniu i tinderach myślą.
Tak marnego trollingu to ja nigdy nie widziałem, a niektórzy łykają.
Wystarczy przejrzeć pare jego ostatnich wpisów.
Jeszcze awatar z dragonballa xD
Na pewno 18 letnia julka jaką zgrywa by w ogóle znała to anime, bo jest takie dziewczęce xd
#damskiprzegryw
  • 5
  • Odpowiedz
@Kiszon87: aha czyli dragon ball to jakaś elita dla chłopców tylko i dziewczyna nie mogła obejrzeć? Dużo dziewczyn oglądało i ogląda anime ale musisz mieć koleżanki żeby się otym dowiedzieć a widocznie nie masz. Nie ośmieszam żadnego tagu a wręcz przeciwnie to chłopcy z #przegryw się ośmieszają pod moimi postami np. myśląc, że wygląd sromu zależy od dziewczyny xd I mam rozumieć że wy możecie narzekać na brak
  • Odpowiedz
@Vidella: ale to był tylko pomniejszy argument za tym że jesteś trollem.
Główny to treść Twoich wypowiedzi, rzucasz dokładnie takimi tekstami jakich przegyrywy nie znoszą najbardziej łączący tagi 'przegryw' i 'damskiprzegryw' xD
0/10 bo nawet nie odnosisz sie do moich zarzutów poza avkiem z DB, a zamiast tego coś o sromocie czego wgle nie poruszałem, musisz sie jeszcze wiele nauczyć jak chcesz se trolować ziomeczku.
  • Odpowiedz
@Kiszon87: jakimi tekstami niby rzucam jak wgl nie obrażam przegrywow a wręcz przeciwnie pisze o tym że wcale nie kazda leci na chadów i wystarczy w miare zadbany wygląd i już
  • Odpowiedz