Wpis z mikrobloga

Jako psycholog z wykształcenia uważam że terapie są nieskuteczne, taki scam żerujący na słabościach innych. Osoba która potrzebuje terapii dostanie ją od kogoś kto tą osobę szczerze kocha lub kogoś kto był w takim samym dołku, chyba że chcecie się oskubać z kasy.
#przegryw #blackpill #takaprawda
  • 31
  • Odpowiedz
@Noxter20: dobra jest jeszcze cena 150-180 zł za 50 min pogadania XD, a jak terapia jest nieskuteczna to przecież różne są, próbuj innego terapełty i w ogóle to pewnie nie starałeś się wystarczająco
  • Odpowiedz
@superTERKA: Ktoś był na trzech różnych terapiach:
No nie znalazłeś właściwego nurtu/właściwego terapeuty.

Ktoś był na terapii dwa lata:
No byłeś za krótko, nie nadszedł przełom.

Ktoś był długie lata u masy różnych terapeutów z przeróżnych szkół:
No terapia czasami po prostu nie działa, widocznie u Ciebie tak było.
  • Odpowiedz
@NoHejCoTam: Najlepiej mieć jakieś hobby, mnie to właśnie pomagało, rozmowa i troska moich rodziców o mnie, czy np mój śp. Kumpel nie ma złotego środka, ale płacenie ciężkiego hajsu obcemu człowiekowi by cię wysłuchał to wg mnie nie tędy droga
  • Odpowiedz
Osoba która potrzebuje terapii dostanie ją od kogoś kto tą osobę szczerze kocha lub kogoś kto był w takim samym dołku,


@Noxter20: Szukanie sobie osoby do związku która będzie rozwiązywać osobiste problemy xDD
  • Odpowiedz
Fajnie ale to nawet moja promotorka mówiła z własnego doświadczenia że tylko garstce osób da się pomóc także ten


@Noxter20: Ale nikt nie mówi że każdemu da się pomóc i że wszystko da się uratować. Jeden przyjdzie z jakimiś pierdołami i okaże się że po terapii wszystko mu się odmieni, drugi przyjdzie po poważnych problemach w dzieciństwie, traumami np. związanymi z wykorzystywaniem seksualnym i nie będzie żadnego postępu w leczeniu. Nie
  • Odpowiedz
@eldzej_10: masz racje tylko ja kierowałem ten post w stronę osób które zarzucają chłopakom z tagu przegryw by szli na terapię która w ich przypadku nie przyniesie żadnych rezultatów a nie do osób po traumatycznych przejściach np gwałt.
  • Odpowiedz