Wpis z mikrobloga

Kolejne już z rzędu znalezisko dodane przez agitatorkę o nicku @kleopatrixx nie wchodzi na główną ( ͡° ʖ̯ ͡°). I to pomimo użycia listy.

Jak to mówi @plackojad:

znaleziska neuropy interesują tylko neuropę!


Zobaczmy jak było w przypadku Kleo.

20 osób. Tyle osób nie zawołanych przez Kleo postanowiło wykopać znalezisko. 20 na 75 wszystkich ( ͡º ͜ʖ͡º). Urwa Placek - chyba coś Ci się źle do excela wpisało ( ͡~ ͜ʖ ͡°) #pdk

BTW - wiecie ile osób z listy neuropy zakopało? 19 osób. 19 na 69 wszystkich. Słowem - mniej tych "złych neuropków którzy zakopują Kleop w ciemno!" zakopało, niż osób które w ciemno nie wykopały XD

Lista osób, które zawołały nie będąc zawołanymi:


Lista "neuropków" którzy zakopali:


M.....a - Kolejne już z rzędu znalezisko dodane przez agitatorkę o nicku @kleopatrixx...

źródło: comment_1653196356Nhk5IumdE9eXztDMsAQPT9.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Kumpel19: to tylko semantyka i konwencja. A że według kucy właściwie każdy kto nie jest z nimi to z definicji "lewak" (w absolutnie najlepszym razie "ped.libek")... ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@moria: według wielu osób to funkcjonariusz konfederacji o imieniu Mariusz. Ona sama identyfikuje się jako kobieta. Ja tam to szanuję i zwracam się do niej w formie jaka jej samej odpowiada i z jaką się identyfikuje. Wiesz, nie jestem konfederacją ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@moria: wyczuwam pewne ironizowanie, ale niech będzie - IMHO można się śmiać z czyiś głupich poglądów - poglądy sami wybieramy i jeżeli trwamy przy nich wbrew faktom to faktycznie w pełni zasługujemy na bycie wyśmianym. Ale zawsze trzeba pamiętać, że po drugiej stronie jest człowiek. Mogę mieć brechę z poglądów i agitacji Kleo czy @sorek, ale nie wahałbym się skakać do jeziora celem ich ratowania, gdyby któreś z nich się
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba Ironiczne jest po prostu to, że Mariusz podaje się za kobietę, a np jest anty LGBT. Naprawdę nie miałbym nic przeciwko, pytam bo jeśli to nie Mariusz a np czuje się Marią to zagaiłbym czy nie wyjdzie gdzieś na kebsa. Bardzo lubię ludzi o innych poglądach niż moje, zawsze dowiem się czegoś nowego, a to może potwierdzę lub zweryfikuje swoje poglądy.
  • Odpowiedz