Wpis z mikrobloga

Mirki, porsze pomuszcie:

Robię remont łazienki, chcę kupić pralkę i osobno suszarkę. Pytania:

1- jaka firma najlepsza? Obecnie oglądam samsungi i wyglądają dobrze.
2- mam budżet do ok. 6k na oba sprzęty, polecicie coś?
3- jak to jest z klasą energetyczną? Jedną pralkę widzę 55 kWh/100, drugą 52 kWh/100. Czy to się opłaca dopłacić np. 500 zł za tą, co niby pali mniej (ale pobiera 5 litr wody więcej i ma A, a ta wcześniejsza ma B?)

#agd

#pralka
  • 5
Koleżanki mówią żeby nie brać tej pralki co ma dodatkowe drzwiczki uchylane żeby dorzucić w czasie prania,podobno przecieka. Ja jestem team beko, od zawsze kupuję wszystko Beko, w najtańszych podstawowych modelach,nie wierze w "droższe modele", pięć lat zero awarii,kuchnia łazienka itd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NieistotneKto: Ja jestem team Electrolux. Na moją pierwszą pralkę tej firmy byłem #!$%@?, bo chciałem nową, a ta franca nie chciała się zepsuć mimo 11 lat. Teraz mam nowe i pralkę, i suszarkę Electrolux, sprawują się świetnie, podobno kluczem jest JAK NAJWIĘCEJ POKRĘTEŁ - JAK NAJMNIEJ DOTYKOWYCH BAJERÓW.
Zmywarkę, piekarnik i płytę indukcyjną też mam od lat Electrolux - nie do zdarcia.
@NieistotneKto: ja jestem team sprzedaję agd i nie istnieje coś takiego, że któraś z marek jest najlepsza. to zależy od modelu, od udanej serii, od tego jak 'traktujemy' sprzęt.
napisz coś więcej. czy jedno ma stać na drugim? ile kg załadunku potrzebujesz albo ile osób liczy gospodarstwo domowe? ile chcesz wstępnie przeznaczyć na zestaw? jesteś ograniczony głębokością?
@Notakaprawda: Rozpatruję 8kg lub 10.5kg, nie wiem co wybrac, obecnie mam 8kg i jakoś żyje. Będą stały raczej równolegle, nie jedna na drugiej. Gospodarstwo domowe ja + żona, dojdzie dziecko za jakiś rok. Raczej nie jestem ograniczony głębokością. Za parę lat mieszkanie pójdzie na wynajem z całym sprzetem dla 2-3 osób więc fajnie jakby to coś tam działało wtedy też.