Wpis z mikrobloga

@nO-C34: a szukaj. Coś na rzeczy jest ze ściąganiem martwych numerów. Operatorzy mają określoną pulę. Z pewnością, gdy któryś duży zmienił regulamin, reszta też to zrobi. Wydaje mi się, że mamy w kraju całkiem niezłe warunki.
@marek-sisey-tymoszczuk: od ściągania martych numerów to bylo ich dezaktywowanie po połrocznym braku zasilania konta. Można też bylo sobie aktywować taryfę gdzie po zasileniu już nie pamietam za jaka kwotę konto mialo ważność 1 roku co zreszta robiłem.
Ta nowa opłata to najzwyczajniej w swiecie wyciaganie kasy z kieszeni w podstępny sposób.
@nO-C34:konto ważne rok, jest nadal. Pierwsze włączenie za darmo w Orange. Kolejne, chyba za 10 zł. I tu jest właśnie zmiana. Jeśli z tego numeru nic nie robisz, naliczają opłatę. Ja tu podstępu nie widzę. Jeśli ta karta nie siedzi w jakimś module otwierania bramy, czy alarmie, to zawsze się zdarzy choćby sms w miesiącu. To są grosze przecież.
@marek-sisey-tymoszczuk: w tym nie ma logiki. Czyli masz aktywne konto opłacasz je zgodnie z regulaminem, a operator i tak Cie obciąży opłata bo nie wysłałem sms czy nie rozmawiałeś w przeciagu kilkdziesieciu dni.
Jak dla mnie najzwyczajniejsze w świecie nieuczciwe praktyki.
Nie, nie chodzi o pieniadze tylko o zwykłą przyzwoitość, taka powinna też funkcjonować w biznesie zwlaszcza wzgledem swoich klientow którzy utrzymują tą firmę na powierzchni.