Wpis z mikrobloga

@To_ja_moze_pozamiatam:

stwierdził, że konfa występuje dziś z podobnymi hasłami co przeciwnicy wojny z Hitlerem w Stanach


nie rozumiesz prawaku, koroluk nie miał tego na myśli XDD Pomyliłeś wykop z salą gimnastyczną paraolimpijczyku

Koroluk: Konfa, gdyby istniała 80lat temu
Obrazek: Hitler nas nie zaatakował

Ten błazen sugeruje dokładnie to co napisałem, że Konfederacja zaprzeczałaby atakowi Hitlera na Polskę.
Zrób jeszcze fikołka fiu fru fikuu fik ( ͡° ͜ʖ ͡°
shoananas - @Tojamozepozamiatam: 
 stwierdził, że konfa występuje dziś z podobnymi ha...

źródło: comment_1653131874SrqxUcYiuff7uN0kGYLzIO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam:

Gdzie jest niby zaprzeczanie ataku na Polskę?


Na obrazku. Wiem, że nie każdy zna języki obce, dlatego ci nawet przetłumaczyłem.
Pani trzyma transparent "Hitler nas nie zaatakował...", a koroluk stwierdził, że 80lat temu tak by twierdziła Konfederacja.

Jak można nie rozumieć tak prostego przekazu?? Wyjaśniam: To są fotki prawdopodobnie z USA. GDYBY TAM ISTTNIAŁA KONFA WTEDY TO MIAŁA BY TAKIE TRANSPARENTY.


Niezłe urojenia pajacu xD Gdzie jest napisane, że gdyby
  • Odpowiedz
Na obrazku. Wiem, że nie każdy zna języki obce, dlatego ci nawet przetłumaczyłem.

Pani trzyma transparent "Hitler nas nie zaatakował..


@shoananas: "Nas" czyli Stanów! Jak ty tam wcisnąłeś Polskę?

To jest analogia- oni tam zachowywali się tak jak teraz konfa u nas. Dlaczego wtedy musiała by być polską partią? Rozumiesz w ogóle jak działa analogia? Nie wiem jak prościej to wytłumaczyć.
  • Odpowiedz
@NoJakNieJakTak:
USA wtedy w przeciwieństwie do Polski teraz:
- wyszli niedawno z Wielkiego Kryzysu
- promujesz izolacjonizm, nie interwencjonizm. Nie dlatego, że się boi, tylko że masz w dupie problemy innych krajów. Dla USA to był kolejny durny europejski konflikt. Serio, oni przez ostatnie 200 lat widzieli dużo badziewnych wojenek.
- USA serio nie lubi Brytyjczyków
- Nie podlizuje się Niemcom, za to Roosevelt łasił się do Stalina
- W przeciwieństwie
  • Odpowiedz