Wpis z mikrobloga

@Opportunist: tak nie powiedziała ale sugerowała że jakby się uparła to mogłaby bez problemu przejąć Zdzira xD ale nie chciała co chyba każdy widział że robiła podchody ale Zdzir nie chciał. No ona jest strasznie zakompleksiona i swoje kompleksy przykrywa tona makijażu, sztuczna twarzą, sztuczna czupryna do tyłka i sztucznym przerośniętym poczuciem własnej wartości. Typowe.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: @Opportunist: Domi to brzydula z kompleksami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, że Zdzir to skumał a że nie chciał się angażować emocjonalnie w tej grze to dlatego dał się przejąć tej matronie. Miał strategię a uczucia mogły mu pokrzyżować plany. Jednak do Oliwki go ciągnęło od początku i było widać między nimi chemię.
A ta sztuczna lala jest śmieszna, jeżeli myśli, że taki chłopak mógłby
  • Odpowiedz
@Wojko: no dokładnie. Widziałam też na live jak Żmija mówiła do Dominiki że gadała z Kubą i powiedział jej że z Dominika lepiej się dogaduje ale Oliwka go bardziej pociąga fizycznie (Żmija to potrafi koleżankę pocieszyć btw). Więc Domi stwierdziła że ona tyle w życiu robi że ona chudsza nie może być :-) i strasznie o to bóldupila. Nie może się pogodzić ze Oliwka jest po prostu o wiele ładniejsza. Wydaje
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Potem na lajwach jeszcze sam na sam ze Srolcią biadolila że Oliwia jest drobniejsza od niej a ona nigdy taka nie będzie bo podnosi ciężary, może gdyby przeszła na jakąś dietę i robiła tylko kardio ale tak to nie... Dominika ma dalej mentalność grubaski i dalej patrzy na świat przez pryzmat kilogramów ()
  • Odpowiedz
@Rosalinea: czuję się zielonką wywołaną do odpowiedzi( ͡~ ͜ʖ ͡°) na białym koniu XD ocenianie wyglądu jest słabe ale jak się idzie do takiego programu to trzeba się z tym liczyć. Domi wygladalaby dużo lepiej bez tych doczepow, silikonow itp. Naprawdę wyglada na 40+ .... ale u niej i tak zachowanie przebija wszystko .... kompleksy przekładaja sie na takie #!$%@? zachowania ....
  • Odpowiedz
@Szuruburu102: żeby sprawa była jasna, nie mam nic do zielonek i nie wywołuje nikogo do tablicy. Są tu takie Zielonki z którymi można konie kraść, bekę cisnąć, memy robić i się zawsze dobrze bawić. Te wywołane do tablicy, przyszły tu nas pouczać i umoralniać nie zdając sobie sprawy, że my poza Wykop nie wychodzimy i nikomu żadnych komentarzy na IG czy FB nie zostawiamy.
  • Odpowiedz