Wpis z mikrobloga

#biedakikupujo #przecineqzajada Powrót mojego mini cyklu po 8 miesięcznej przerwie. Dla przypomnienia, w tych tagach oceniam niemarkowe produkty z supermarketów. Nie będę się rozpisywał,więc zaczynamy:

Rurki Tasso kakaowe- Biedronka,3.99zł 11/10

Opis: Te rurki po prostu wymiatają, są one warte swojej (trochę wygórowanej) ceny.

Rurki Tasso waniliowe- Biedronka, 3.99zł 10/10

Opis:Mniej smaczne od kakaowych, ale wciąż bardzo dobre.

Batony Carmel & Biscuit (8 sztuk)- Lidl 7,99zł 9/10

Opis: Idealna podróbka Twix'a, ale według, mnie w tym batonie nie bardzo było co spieprzyć. Według mnie to najlepsza podróbka batona w lidlu

Batony peanut & choco (duże opakowanie) - Lidl 6,99 8/10

Opis: Wyglądem przypomina snickersa, jednak do jego smaku się nie umywa.

Batony cocos & choco (duże opakowanie) - Lidl 6,99 7/10

Opis: W miarę udana podróbka bounty, jednak jak dla mnie ten baton jest trochę za słodki.

Batony candy & choco (duże opakowanie) - Lidl 6,99 6/10

Opis: Bardzo słodka podróbka milky's way. Mi ten baton nie smakował.

Nektar Wossana pomarańczowy- lidl 2.19zł 3/10

Opis: nigdy nie lubiłem nektarów, ale ten smakował wyjątkowo ohydnie. Trzymać się od tego czegoś z daleka.

Nachosy Panczo chili - 2.50zł biedronka 9/10

Opis: jedne z najlepszych nachos'ów jakie jadłem. Mają one tylko jedną wadę: mało ich

Wesprzyjcie mnie- Dogecoin: DKr9ZFs4M2hRXuoEBCLBNnStZJV6o97Pdy

To nowy adres, dzięki któremu zobaczę jak dużo da się uzyskać za pomocą tego typu inicjatyw

P.S. Obserwujcie ten tag #biedakikupujo

P.P.S. Nie obserwujcie mnie - pisze dużo pierdół (naprawdę nie chcecie tego czytać)

P.P.S Teraz pierwszy i ostatni raz zaspamię tagiem #dogecoin ponieważ uważam, że ta waluta jest idealna do wspierania takich prostych inicjatyw.
  • 2