Wpis z mikrobloga

@Spinnaker: Super, cieszę się! Usuwam hejcik + komentarz nawiązujący do usuniętego hejciku ;) Nie widzę powodow, żeby kopać leżącego. Tym bardziej przez osobę, która nie widziała ostatniego odcinka i jedyne, co ma do powiedzenia to „sama jest sobie winna”. Bardzo nie w porządku, bo typ jest tutaj winny bycia niedojrzałym zje*bem, który nie potrafi powiedzieć wprost, że nie pora na przeprowadzkę i zmianę pracy, ponieważ nie jest pewien decyzji.

@shnitzel spoko,
Tym bardziej przez osobę, która nie widziała ostatniego odcinka i jedyne, co ma do powiedzenia to „sama jest sobie winna”


@ProResHq: Napisałem też, że nie powinna zmieniać swojego życia dla kogoś, kogo zna niecały miesiąc, co według mnie nie jest hejtem, bo co słusznie zauważyła @shnitzel, psycholog też jej powiedziała, że zbyt szybko się angażuje
@Kameishi: Wg niego to kopanie leżącego. Chociaz nie uważam żeby z naszej strony tak to było. To była konstruktywna krytyka. Mam nadzieje ze po X nieudanych związkach Agnieszka w końcu przejrzy na oczy i wyciągnie te wnioski i przestanie się tak poświęcać. Ten eksperyment powinien dać jej do myślenia. Nie jest jakaś szara myszka z zadupia która rodzice chcą wydać za mąż byle się pozbyć gęby do wyżywienia a wręcz przeciwnie.
To była konstruktywna krytyka. Mam nadzieje ze po X nieudanych związkach Agnieszka w końcu przejrzy na oczy i wyciągnie te wnioski i przestanie się tak poświęcać.


@shnitzel: Dokładnie, też tak uważam