Wpis z mikrobloga

Ludzie, piosenka stara jak świat, ale teraz zacząłem się zastanawiać o co w niej do #!$%@? chodzi (bardziej w teledysku). Jakby była chłopem i sie zachowywała jak chłop, to chłop byłby babą i zachowywał się jak baba? No chyba nie, bo nie kojarzę, żeby baby kupowały prezenty chłopu jak ten ma #!$%@? na nie. Nie kojarzę, żeby baba odmawiała spotkań z kumplami z pracy jak chłop odrzuca od niej telefony i gdzieś wyłazi. Nie kojarzę, żeby baba pierwsza odzywała się po tym jak #!$%@? focha. No ale może ja mam jakies inne pojęcie o #zwiazki . To mnie oświećcie. Swoje #przemysleniazdupy opieram o ten teledysk
karol-domanski33 - Ludzie, piosenka stara jak świat, ale teraz zacząłem się zastanawi...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karol-domanski33: w piosence chodzi o to, że autorka postanowiła opisać świat ze swojej perspektywy (tak, jak ona go odbiera, jakie miała doświadczenia) i ponarzekać na to, co jej u chłopów przeszkadza. Albo wszystko zmyśliła, ale uznała, że fajny tekst i się przyjmie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@karol-domanski33: Rożnie bywa, jak dla mnie to wrzucasz niepotrzebnie ludzi w stereotypy:P Czasem facet dba bardziej o związek, czasem kobieta, najlepiej kiedy obydwoje.

Przez to całe stereotypowe patrzenie na kobiety w internetach mój były nie mógł przeżyć, że zamiast robić mu awanturę jak wrócił pijany z imprezy to mu pomogłam się ogarnąć, położyłam i rano mu jeszcze skoczyłam do sklepu po jakieś elektrolity (czytał wypok). Po pijaku mi próbował awanturę
  • Odpowiedz