Wpis z mikrobloga

Jestem dziwnym stworzeniem. Już tego nie robię ale chodząc do szkoły zbierałem(do folderu "Nauka") materiały, robiłem zdjęcia nie zdanych testów(gimnazjum, technikum), żeby kiedyś to ogarnąć. Kiedy na grupach związanych z maturą ludzie w komentarzach fajnie coś tłumaczyli robiłem zrzuty i też wrzucałem do tego folderu. Z kanałem na YouTube próbowałem dwa razy ale nie wyszło. "Życia innych ludzi" to np. ludzie z którymi nie poznałem się osobiście, ale mnie zaciekawili, albo profilowe dziewczyn które mi się spodobały. Robiłem im zrzuty ekranu żeby wysłać zaproszenie kiedy nabiorę odwagi(To 642 zdjęcia, licząc zdjęcia miłosnych listów od byłej, fizyczne wersje wyrzuciłem ale lubie zostawiać sobie takie pamiątki). Potem powiedziałem sobie że zaproszę ich jak zostane znany, na końcu zrezygnowalem. Moja głowa jest #!$%@? mocno, nauka idze mi okropnie ciężko. Powinna działać inaczej, przecież nie ćpam nic, nie miałem kiedy jej tak #!$%@?. Wyobraźcie sobie że ktoś znajomy wam coś opowiada, ja jestem tą osobą z grupy która załapie to za trzecim razem.
##!$%@? #feels
SaintWykopek - Jestem dziwnym stworzeniem. Już tego nie robię ale chodząc do szkoły z...

źródło: comment_1652757230yoDBuxWKJgsA644nxhCB9A.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Darten: @SaintWykopek: możliwe ze rzeczywiście potrzebujesz stymulacji umysłowej, ale niekoniecznie po przez narkotyki ( ͡° ͜ʖ ͡°) To co robiłeś to nic takiego, miałeś jakieś plany i intencje, ale nie wyszło. Życie. Sprobuj czegoś nowego bez presji, to właśnie przez to ze siebie tak ciśniesz wychodzi z tego wielkie G. Powodzenia!
  • Odpowiedz