Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiem co sądzę o tatuażach. Ogólnie nie mówię ludziom, że mają gówniane dziary, ale nie oznacza to, że nie mogę sobie pomyśleć o tym i mieć własne zdanie.

Najbardziej mnie rozwalają młode osoby 18-23 lata. Rozumiem, że jest pewna presja społeczna, że tatuaże są fajne i modne. Ale co trzeba mieć w bani żeby robić sobie jedną z pierwszych dziar na dłoni, szyi czy twarzy. Co ma w bani tatuażysta, że robi takiej osobie dziarę w widocznym miejscu? Z tego coś mi wiadomo, to kilkanaście lat temu, takiej osobie tatuażysta by powiedział, że chyba kogoś #!$%@?*ło i nie przychodź do mnie, jeżeli nie jesteś cały wydziarany. Pokolenie wannabie rapperów, dziaranie szyi i dłoni, a na reszcie ciała czysto. Jak zdejmie koszulkę to wygląda kuriozalnie XD kariera muzyczna/artystyczna/influencerska nie wyjdzie i peszek. Tutaj ktoś może podać mityczny argument - ale w UK czy USA dziary w widocznych miejscach są normą i nie wpływają na karierę zawodową - nie żyjemy w UK czy USA, jest inna kultura i mentalność.

Oklepane motywy - robisz sobie dziarę, coś trwałego co generalnie ma zostać do końca życia (tak, wiem, można usunąć laserowo) i robisz sobie oklepany motyw lwa/wilka/kruka/lasu/czarnej opaski, że idąc przez miasto widzisz 3 osoby z praktycznie tym samym XD "chciałbym dziarę, ale nie wiem co. O, wiem. Wejdę na Pinterest/Google/Instagrama i wpiszę "tattoo ideas"

Niektóre dziary wyglądają jakby były robione przez osobę, która nawet nie zna proporcji XDD patrzysz na dziarę jakiegoś kota, a ogon jest najgrubszy po środku, że zamiast ogona wyszła dżdżownic wychodząca z odbytu kota.

Potrafię docenić ładne/oryginalne i profesjonalne tatuaże, ale niestety jest ich mało. Większość to jakaś kupa wyciągnięta z generatora tatuaży.

Ostatnio widziałem chłopa, który jakoś na tricepsie miał wydziarane dziecko i chyba ssało kciuka czy coś w tym stylu. Na początku jak to zobaczyłem, to myślałem, że chłop sobie penisa wydziarał i musiałem się przypatrzeć. Planowanie dziary level master.

#tatuaze #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62815552add9cbafa2f426e3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania:

Oklepane motywy - robisz sobie dziarę, coś trwałego co generalnie ma zostać do końca życia (tak, wiem, można usunąć laserowo) i robisz sobie oklepany motyw lwa/wilka/kruka/lasu/czarnej opaski, że idąc przez miasto widzisz 3 osoby z praktycznie tym samym XD "chciałbym dziarę, ale nie wiem co. O, wiem. Wejdę na Pinterest/Google/Instagrama i wpiszę "tattoo ideas"


to ma się podobać osobie która sobie ten tatuaż robi, nie tobie

Potrafię docenić ładne/oryginalne i
TroskliwyTyran: zamknąłem kartę i nie mogę napisać oficjalnie jako OP

@ShoCku:

Tak się zesrałeś, że zapomniałeś czytać ze zrozumieniem

to ma się podobać osobie która sobie ten tatuaż robi, nie tobie


gdzie napisałem, że dziary mają mi się podobać? Jasne, nie muszą mi się podobać, potrafię docenić ładne dziary, ale wyraziłem swoją opinię o dziarach, której mi chyba nie zabronisz?

#!$%@? kogoś obchodzi twoja opinia ¯_(ツ)_/¯


uuuuuuuu. Widocznie Ciebie obchodzi
@AnonimoweMirkoWyznania: XD nie, nie tylko IT, znam przedstawiciela handlowego wydziaranego po samą szyję, domyślam się że jego pracodawca bardziej zwraca uwagę na wyniki jakie chłop kręci a nie czy ma tribala na dłoni ¯\_(ツ)_/¯ btw. #!$%@? nawiązywało do wszystkich zakotwiczonych do przeszłości, #!$%@?ących się z butami w życie i decyzje innych, nie bierz wszystkiego do siebie, a jeżeli zaimki pisane małą literą powodują u ciebie ujmę na honorze - tough luck
@AnonimoweMirkoWyznania: Mogą, ale niektórych to nie obchodzi. Nie mówię, że pionierami powinni być młodzi dorośli, którzy dopiero wchodzą w poważne życie i jeszcze dobrze go nie znają. Z drugiej jednak strony, to nadal dorośli, i nie ma potrzeby, żeby ktoś decydował za nich. W ten sposób można dobrotliwie chronić ludzi przed odpowiedzialnością i samodzielnością nawet i do sześćdziesiątki.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jedyny plus tatuaży to to że prymitywy,patusy,osoby niezrównoważone i zakompleksione same się oznaczają,wystarczy spojrzeć na takiego i od razu wiadomo że ma nierówno pod kopułą.Od takiego kogoś nigdy nic nie kupuje ani nie sprzedaję,staram się ograniczyć kontakty do absolutnego minimum.

Przykład pierwszy z brzegu,wystawiałem coś na sprzedaż na olx, było dużo zapytań i pierwszy napisał jaki patus z tatuazem na szyi(miał ustawione zdjęcie jako avatar) Ani dzień dobry ani dobry