Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie że taka persona jak Xayoo jakby poświęcił więcej czasu w socialach, to przebiłby spokojnie friza. Mega szczery gościu, balansuje na granicy wulgarności i przyzwoitości, potrafi się zaadaptować do każdej sytuacji. Dziś pokazał swój kolejny talent. #!$%@? to jest ten influencer, któremu podałbym rękę z przyjemnością.
#famemma #xayoo #nitro
  • 12
  • Odpowiedz
@asdfiksowy: no właśnie ogromna różnica jest między sceną youtube a streamową, a już wgle między twórcami którzy mają kontrakt i są ograniczani regulaminami i youtube - wielu było szczerych, ale niestety to nie szczerość generuje największe liczby choć Marcin to sztos i on i jego ekipa wiele godzin mi urozmaicili
  • Odpowiedz
@XiR0: majkut nie zniknie mówił że chce w internecie jak najdłużej robić ale wątpię że będzie regularnie strimowal raczej teraz muzyka i te walki dla mnie może być on widać nie ma ambicji być top 1 influ bo #!$%@? po co ma się ścigać z Frizem co mu to da parę sttimkow w miesiącu muza może jakieś YT jak zapowiada i wystarczy
  • Odpowiedz
@XiR0: japczan to pajac, który chyba najmniej zasłużył swoją osobą na prezent od xayoo w postaci zawodu strimera, wiem, że to długoletni wierny widz, ale poza tym to gość nie ma niczego do zaoferowania, na gadkę jest za głupi i potrafi tylko drzeć mordę, a w gierki jest fatalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@seanconnery: mnie dziwi że oni tego suchara tak cisnęli imo do takiego comentary jak robi japczan xd on się u nich zajmuje komentowaniem wydarzeń w internecie najgłupszy typ od nich suchar się 100 razy bardziej od niego nadaje
  • Odpowiedz
@asdfiksowy:

talent

Ja rozumiem lubic kogos, no ale mlekozyniaka to bym podobnie #!$%@? bedac po 4 browarach, niczego nie trenujac i bijac sie z 3 razt w doroslym zyciu. Nitro ruchowo jest paralita + brak psychy.
No ale trzeba przyznac, ze sylwetke ladna zrobil.
  • Odpowiedz
No ale trzeba przyznac, ze sylwetke ladna zrobil


@pi73r: Nie zrobił, on zaczynał z poziomu 0. Skinny-fat brak mięśni, trochę tłuszczu. Jest to sytuacja wyjątkowo, bo mógł robić masę mięśniową i gupic tłuszcz jednocześnie. Ale mu się nie chciało i uważał ze musi zrzucić masę.
Gdyby dobrze to re grał miałby vibe jak tromba a może nawet lepiej tj. "Nawet nie czułem że.mam dietę, tak to zostali rozplanowane"
  • Odpowiedz