Wpis z mikrobloga

Udało mi się dzisiaj zakupić ekogroszek luzem w sklepie PGG, natomiast miałem do wyboru tylko płatność przy odbiorze. Orientuje się ktoś ile mam czasu na odbiór przy tego typu płatności? Jak wygląda umówienie się na odbiór? Prosiłbym mireczków, którzy już przechodzili przez ten proces o wskazówki.
#pgg
  • 8
@koob: ja mam 5 ton zamówione, ale nie odbiorę bo nie mam jak zapłacić, człowiek mieszka w Suwałkach i nie będę ponad 700 km walić w jedną stronę. Bezsens, gdzie mógłbym puścić przelew a odbiór zlecić firmie która odbierze poworkuje i wyśle poczta. Ale wygląda na to ,że ro akcja tylko dla swoich
@piotrex39: gdzies czytalem, ze kierowca blikiem placi przy odbiorze. Czekasz pod telefonem i podajesz kod jak odbiera. Nie wiem tylko czy to tak w rzeczywistosci dziala.
@koob: dzwoniłem do firmy ,firma nie zgadza się na przelew gotówki za węgiel, bo by musieli wystawić fakturę na węgiel plus usługi, i od tego wtedy podatek, a tak faktura tylko za usługi. Kwestia urzędu skarbowego.
@piotrex39: przecież 5 dni na zapłatę piszę przy "Sprzedaż węgla konfekcjonowanego". Gdzie masz informację o 5 dniach w przypadku węgla luzem jak jest "płatność przy odbiorze" a na odbiór z tego co mi powiedzieli na infolinii jest 90dni?