Wpis z mikrobloga

Marika jest jaka jest ale po ostatnim live widać, że już każdy ma jej dosyć. Najbardziej rozczarował mnie Kasper, który chce ją wywalić i Dominika, która zapomniała, że była rozmowa z Mariką, że jak wejdzie ktoś kto okaże jej zainteresowanie to odejdzie do nowego i zostawi Kubę. Nie pamięta również, że Marika mówiła jej jak były związane liną, że czeka na kogoś. Nie wybieram Mariki bo swoje na za uszami, ale teraz to Marika niezależnie co powie to kłamie a z tego co widać na live i tv to tak nie jest. Nawet Grzegorz nie chce być z nią już w parze. Nie ma już zatem nikogo kogo mogłaby wybrać na rajskim. Jest drugi Grześ, ale on odpada bo jest z Laura. Jakiś nie widzę tego, żeby Marika była w finale a nawet jak tam się znajdzie to prawie nikt nie zagłosuje na jej parę. Kasper, Dominika i teraz Karolina dla mnie na duży minus.
#hotelparadise
  • 3
  • Odpowiedz
@Aldib: Dla mnie Marika jest tak neutralna, że ja nie rozumiem co wszyscy do niej mają, po odcinkach jakoś nie widzę aby komuś robiła koło dupy bardziej niż cała reszta
  • Odpowiedz