Wpis z mikrobloga

Bombel grubasie jak to czytasz to wiedz jedno: sponsorem sobotniej transmisji jest jedyny i niepowtarzalny Strumyk( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szanujesz Strumyk - plusujesz.
#famemma
  • 23
  • Odpowiedz
@Ludwik_VI: mozesz robic laske smieciu :) utrzymywać to gówno, haha ;) paradoks tego wszystkiego jest taki, że oglądając gale na ppv 1-10 ani razu nie miałem przyjemności obejrzeć transmisji bez zacinki. FENOMEN jest taki, że jak oglądałem ostatnią galę na strumyku NIE MIAŁEM ANI JEDNEGO LAGA, wytłumaczysz to? ;)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ludwik_VI: ja np wolałbym te pieniądze wyrzucić niż wesprzeć tą patologię. Jestem co prawda hipokrytą bo to oglądam i tak (któż nie ma guilty pleasure), ale żeby nie czuć się #!$%@?ą, to przelewam ten hajs na schroniska xD
  • Odpowiedz
@rexxaris: Patusowi jak mi? Chłopie weź ty najpierw chwyć za słownik i zobacz co znaczy słowo patologia, a potem wroc przeprosić i stul pysk. I jeszcze wytłumacz w jaki sposób mi niby robisz na złość? Jak to nie moja kasa debilu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ludwik_VI: patusowi, bo reagujesz agresja i obrażasz ludzi na śmiesznym forum z obrazkami, a właściwie tobie nic nie zrobili XD weź ty spójrz kto ludzi bez powodu obraża od śmieci, a później mnie w ogóle odznaczaj w swoim wpisie
  • Odpowiedz
@Ludwik_VI: mozesz robic laske smieciu :) utrzymywać to gówno, haha ;) paradoks tego wszystkiego jest taki, że oglądając gale na ppv 1-10 ani razu nie miałem przyjemności obejrzeć transmisji bez zacinki. FENOMEN jest taki, że jak oglądałem ostatnią galę na strumyku NIE MIAŁEM ANI JEDNEGO LAGA, wytłumaczysz to? ;)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@robs0n: @rexxaris:
  • Odpowiedz