Wpis z mikrobloga

Karolina jaka jest taka jest (przed odpadnieciem była dla mnie bardziej znosna, teraz mniej) ale szkoda mi jej, bo padła ofiara gracza, chociaz bardzo słabego gracza XD no ale zamydlił jej oczy, ona mu na wszystko pozwalała i szybko o niej zapomniał, a ona czekała tylko na to, żeby wrócić do hotelu dla niego XD jak Kuba słabo rozegrał powrót Dominiki, to Kasper moze go jeszcze pobić #hotelparadise
  • 8
@Opportunist: wiesz, oni juz byli na tym etapie hotelowej relacji gdzie mieli jakies zbliżenia i sie całowali, wiec ona wracając oczekiwała, ze on powita ja niczym Krystian Basię w hp3 (z tego co pamietam to oni w pierwsza noc po jej powrocie seks uprawiali, ale tu sie moge mylić), ale teraz troche inny scenariusz, bo Kaspra juz wczesniej zdemaskowała Klaudia El Dursi mówiąc wyraźnie, ze Kasper był graczem
Żmija jest niestety strasznie słabą manipulantką i myślę, że gdyby nie Jay z którym już jedzie, jak to ktoś nazwał "autostradą do finału ustawioną, pewno po znajomości przez produkcję", to by już dawno wyleciała