Wpis z mikrobloga

#famemma

Nie oglądałem konferencji ale na szybko z komentarzy na wykopie:

1.Tam było #!$%@?. Dostawałem zdjęcia ludzi co kupowali i to były podróbki. Te rzeczy co dostałem oceniłem bo się na tym znam.
2. Tam były również rzeczy które nigdy nie wyszły, których te marki nigdy nie wyprodukowały. No Jordan x Dior x Psg (XD)
3. Zgłoszenie tego nic nie da bo musi to zgłosić właściciel znaku i nie prokuratura tylko sąd cywilny. Albo ktoś komu to sprzedała, ale pozwać musi ją.
Prokuratura czy policja tu nic nie zrobi. Prokurator umorzy bo ma inne zajęcia (bo właściwa jest droga cywilna) a policja również. W ogóle takimi sprawami w Polsce zajmują się celnicy, to oni robią kontrole stacjonarnie i zatrzymują towar. Ale to musi być duża skala w stylu kontenera XD

Dlaczego się wardega obsral to nie wiem. Wystarczyło wyciągnąć te koszulkę jordan x Psg x Dior
  • 10
  • Odpowiedz
  • 6
@XiR0: Mam doświadczenie ponad 10 lat. Gorsze rzeczy widziałem. Rynek podróbek mam w małym palcu. Wiesz co zrobią? Nic nie zrobią. Nie ta skala.
  • Odpowiedz
@WujekRada: już prędzej UOKiK ją dojedzie za brak regulaminu sklepu internetowego. Chyba tylko za to. Już nawet to, że zbiera płatności za ciuchy na konto swojej córki nie będzie problemem. Dziwię się tylko, że Laluna pcha się w FameMma wiedząc, że mogą to wytknąć
  • Odpowiedz