Wpis z mikrobloga

Zmieniłem zdanie - do tej pory myślałem że Karolina osiągnęła apogeum godząc się na wszystko byleby utrzymać Kapsla przy sobie - ale trójkąt Domi-Zdzir-Oliwka przebił dno wypełnione mułem. To jest jakaś farsa - jeśli w programie tv kobieta jest w stanie się tak poniżyć to ja się pytam do czego jest zdolna w życiu realnym.
PS: Dopuszczam możliwość że Domi może chcieć go odzyskać, a następnie przy pierwszej lepszej okazji "sprzedać" go w diabły, ale wygląda to mega słabo.
PS2: nie ma co współczuć Oliwii - to trochę karma za #!$%@? zachowanie, a to że się wkręciła...
#hotelparadise
  • 6
@kipman1: jedyne #!$%@? zachowanie to ty tu reprezentujesz. Przestań wyzwać kobiety, wcześniej Marika nazywałeś #!$%@?ą, teraz Oliwie od #!$%@? zachować. Ale nazwanie Jaya że udaje cnotkę niewydymkę to już dla ciebie było dużym nadyżyciem, ale wyzwywanie od #!$%@? już jest ok. To nie średniowiecze, sex to nie przestępstwo, a do tanga trzeba dwojga, kobiety same ze sobą się nie bzykają.
@alenajpierwkawa: #!$%@? zachowanie nie musi mieć odniesienia do prostytutki - może być też określeniem wyjątkowej podłości i złego zachowania. To nie średniowiecze - nikt nie pisze że seks jest zły - złe jest oszukiwanie innych i nieszczere intencje w relacjach międzyludzkich.
@alenajpierwkawa: hehe:) musiałaś przeoczyć moje komentarze bo Zdzira bardzo srogo oceniałem dużo wcześniej niż tylko po dzisiejszym odcinku. Dla mnie z całej trójki oczywistym jest że Zdzir jest najgorszy i jest to dla mnie kwestia bezdyskusyjna - ale jak chodzi o Domi czy Oliwkę to obie są siebie warte, lecz ja jestem wyczulony na dziewczyny o profilu Oliwki, ale to prywatna kwestia.