Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Uri_: @smierdakow: @elf_pszeniczny: @Tank1991: @Aguirre_gniew_brzozy: @Medonix: @GARN: @Jarem12: 9 odcinków za mną. Z odcinka na odcinek coraz bardziej chce się dowiedzieć co z nim będzie się działo. Fajny jest ten klimat takiej zawieszonej w powietrzu niepewności i tajemnicy.Oby w kolejnych odcinkach nadal był. Kate, Charlie, Locke ( ʖ̯) Trochę głupotek pokroju idealny zarost, ultra szybki detox z narkotyków
@Uri_: @smierdakow: @elf_pszeniczny: @Tank1991: @Aguirre_gniew_brzozy: @Medonix: @GARN: @Jarem12:
Właśnie zaczynam 3 sezon tak dokładnie 3 sezon. Słodki jeżu! Dlaczego tak późno zacząłem oglądać ten serial. Kurła jakie to jest dobre! Powolne dążenie do wyjawienia tajemnicy i ciągłe dokładanie nowych niewiadomych. CUDO! Jak to w każdym serialu jest trochę głupotek, ale większość wątków na chwilę obecną trzyma się kupy. Wstawki z przeszłości spoko, ale zalatują
@algus no mogę tylko napisać "a nie mówiłem"

Ale masz tępo z tym oglądaniem.

Dla mnie lost to do dziś serial nr1, idealnie trafił w moje gusta, ciekawe jest że twórcy potrafili w sezonie dać 20+- odcinków i każdy na swój sposób coś wnosił a dziś niektóre seriale mają problem zrobić 10 ciekawych.

Sezon 5 i 6 nie do każdego może przemawiać więc się przygotuj. Jednak mimo wszystko moim zdaniem jako całość
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@algus: Filmików nie polecę, bo ja bardziej na wiki czytałem.
Z ostatnimi sezonami jest ten problem, że jest pokazywane wiele wyjaśnień wcześniejszych tajemnic, przez co trochę znika ta tajemniczość.
Ale dochodzą nowe wątki. Które jednak są już bardziej zagmatwane i ludzie się gubią.
Ale jak oglądasz ciągiem i jesteś uważnym widzem to ogarniesz